دستورالعمل آرایش پاییزی

دستورالعمل آرایش پاییزیهنگامی که تابستان به پایان میرسد باید ظاهرتان را پاییزی آرایش کنید. رنگهای آرایش منعکس کننده فصل سردتری هستند و رسیدن زمستان که در همین گوشه کنارهاست را نوید میدهند. اکثر آرایش های پاییزه در مجموع روشن هستند و در آن برای اضافه کردن رنگ به صورت از تنهای گرم استفاده میشود.

این نوشته را بخوانید تا بیاموزید چگونه یک آرایش پاییزه را انتخاب کنید.

فوندانسیون را دوباره به سیستم آرایشی تان اضافه کنید. اگر در تابستان استفاده از فوندانسیون را متوقف کرده بودید، دوباره از یک فوندانسیون یا کرم پودری سبک را شروع کنید.

از رنگ های شکلاتی برای چشمانتان استفاده کنید. برای مژه و ابرو پاییزه تان باید از رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید. و به دنبال سایه و خط چشمی در همین تناژ رنگی بگردید.

رژگونه را چند درجه کمرنگ تر کنید. از سایه های صورتی که در فصل تابستان استفاده میکردید دوری کنید. در عوض، سایه های تیره تری روی گونه هایتان قرار دهید. روی هم رفته میتوانید رژگونه را نادیده بگیرید و در عوض از یک برنزه کننده استفاده کنید.

رنگ های با دوامی را روی لب هایتان قرار دهید. رژ لبی تیره تر از پاییز پیدا کنید که تمام روز را بدون محو شدن پوشش دهد. این خیلی اهمیت دارد که رنگ هایی که در طول تابستان استفاده میکردید تغییر کند.

خنثی باشید. استفاده از رنگ های خنثی در فصل پاییز هیچوقت بد نخواهد شد. رنگ های قهوه ای و خنثی همیشه مد هستند.

رنگ های تیره و جسورانه را امتحان کنید. اگر ترجیح میدهید از سایه های تیره و جسورانه تری استفاده کنید، قبل از خرید آن رنگ ها را روی پوستتان امتحان کنید. لب ها بهترین مکان برای بکار بردن قرمز تیره و ارغوانی هستند.

نکته و ترفند:
در فصل پاییز آرایش درخشان نکنید. درخشش و زرق و برق بیشتر مناسب تابستان و بهار است.
در پاییز خط چشم بیش از اندازه تیره نکشید. فقط در حدی که چشمتان بیشتر مشخص کند.

مطالب پیشنهادی

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نزد مامحفوظ است و منتشر نمی شود.