چند توصیه برای زیبایی بدون آرایش

چند توصیه برای زیبایی بدون آرایشبیشتر خانوم ها گمان می کنند که بدون آرایش زیبا نیستند و این شرایط اصلا قابل تحمل نیست. این افراد سعی می کنند با وسایل آرایش زیبا شوند در حالی که میتوان بدون آرایش هم زیبا بود. در این مقاله چند توصیه داریم با ما همراه باشید:

۱- به جای آرایش به سلامت پوست صورت تان توجه کنید. شرط لازم و کافی برای استفاده نکردن از لوازم آرایش داشتن یک پوست سالم و با طراوت است. غذای سالم بخورید. بهداشت پوست تان را مراقبت کنید و مراقب جوش های مزاحم باشید.

۲- پول لوازم آرایش را بدهید و یک صابون صورت خوب و یک شوینده مناسب برای پوست تهیه کنید.

۳- یک لایه بردار ملایم دارای spf هم میتواند در صاف و سالم به نظر رسیدن پوست مفید باشد.

۴- اغلب کرم های ضد پیری پوست برای خانم های زیر ۳۰ سال خیلی قوی هستند و نیازی به استفاده از آنها نیست اما اگر هنوز فکر میکنید که باید از یکی از انواع کرم ها استفاده کنید یک مدل ملایم تر و ضعیف آن را انتخاب کنید.

۵- سعی کنید موها و ناخن های مرتبی داشته باشید. آرایش ساده و و مناسب مو در زیبا به نظر رسیدن ظاهر بسیار موثر است. داشتن مو و ناخن مرتب موجب میشود حتی بدون لوازم آرایش هم نامرتب به نظر نرسید. یک مانیکور ساده و یا مدل موی انتخاب کنید که بتوانید برای یک هفته آن را نگه دارید.

۶- به جای انواع رژ لب سعی کنید فقط از یک مرطوب کننده ساده استفاده کنید.

۷- اگر لبها سالم و مرطوب به نظر برسد زیبایی خاص خود را خواهند داشت.

۸- این نکته را از یاد نبرید که حتی بدون آرایش هم باید هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید.

۹- اگر قرار است فقط کمی آرایش کنید سعی کنید فقط ایراد های کلی را برطرف کنید. لکه گیری بر روی پوست صورت با یک کرم ملایم یا یک نوک انگشت از ماسک صورت روی جای آبله کوچکی که دارید کافی است.

۱۰- لوازم آرایش اضافه خود را دور بریزید. یک میز آرایش خلوت کمتر شما را برای آرایش کردن تحریک میکند.

۱۱- اگر قرار باشد فقط دو نوع ماده آرایشی اسافاده کنید فقط یک پودر یا پن کیک ساده و یک مرطوب کننده و براق کننده لب از مارک های معتبر را انتخاب کنید.

مطالب پیشنهادی

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نزد مامحفوظ است و منتشر نمی شود.