ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ در وضعیت کرونا

برنامه لاتاری آمریکا هر ساله در فصل پاییز آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در این برنامه شانس خود را برای شرکت در این قرعه‌کشی امتحان کنند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زمان ثبت‌نام لاتاری۱۴۰۰، وارد سایتlatari.us شوید.

ثبت‌نام لاتاری در شرایط کرونایی به چه ترتیبی است؟

ازآنجایی‌که ثبت‌نام لاتاری به صورت اینترنتی انجام می‌شود، طبق گزارش‌ها برنامه لاتاری گرین کارت ۲۰۲۳ آمریکا طبق روال هر سال اتفاق می‌افتد و شیوع بیماری کرونا هیچ تأثیری بر روند آن نخواهد داشت. البته با توجه به شرایط کاری سفارتخانه‌ها ممکن است در صورت برنده شدن، ناچار شوید زمان بیشتری را برای انجام مصاحبه در انتظار باشید.

زمان‌بندی برنامه لاتاری گرین کارت ۲۰۲۳ آمریکا

طبق زمان‌بندی اعلام شده، شما از ۵ اکتبر تا ۷ نوامبر سال ۲۰۲۱ (۱۳ مهر تا ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰) فرصت خواهید داشت تا برای ثبت‌نام و شرکت در لاتاری آمریکا اقدام کنید.

زمان اعلام نتایج هم مانند هر سال در اواسط ماه می سال ۲۰۲۲ مصادف با اردیبهشت ۲۰۲۳ خواهد بود و در نهایت در سی سپتامبر ۲۰۲۳ زمان رسیدگی به پرونده‌های لاتاری ۲۰۲۳ به پایان خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی لاتاری همین الان شانس خود را امتحان کن و در یک دوره رایگان به ارزش ۱۴۹۰۰۰ تومان شرکت کن. فرصت بسیار محدود است!

مدارک و شرایط شرکت در لاتاری ۱۴۰۰ چیست؟

لاتاری
اگر سنتان بالای ۱۸ سال است و مدرک تحصیلی دیپلم ۱۲ ساله دارید یا سابقه ۲ سال کار تخصصی در ۵ سال اخیر در رزومه شما ثبت شده است، درصورتی‌که در ایران یا دیگر کشورهای مجاز اعلام شده در لیست اداره مهاجرت آمریکا متولد شده باشید می‌توانید در لاتاری ۱۴۰۰ ثبت‌نام کنید.

برای ثبت‌نام هم کافیست فایل یک عکس رنگی تمام‌رخ با پشت زمینه سفید ساده در ابعاد ۶۰۰*۱۲۰۰ و اطلاعات هویتی، تحصیلی و تماس خود را داشته باشید. البته دقت کنید که اطلاعات را به درستی وارد نمایید زیرا کوچکترین مغایرت در اطلاعات واقعی و ثبتی می‌تواند موجب حذف شما از قرعه‌کشی مهاجرتی ۲۰۲۳ آمریکا شود. به همین دلیل به افراد توصیه می‌شود که از افراد باتجربه‌تر برای انجام مراحل ثبت‌نام کمک بگیرند زیرا تمام مراحل به زبان انگلیسی بوده و حتی اگر شما اشتباهی در انجام ثبت‌نام داشته باشید سیستم هیچ اخطاری به شما نخواهد داد.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.