ارزان‌ترین پنل تبلیغاتی در کل شبکه‌های اجتماعی فالووان

خرید لایک ارزان در فالووان
اگر شما نیز جزء آندسته از کاربرانی هستید که در اینستاگرام فعالیت میکنند قطعا با اصطلاح لایک کردن مواجه شده اید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی میگویند پستی لایک خورده یا خودتان آنرا لایک میکنید به چه معناست و مفهوم آن چیست؟

لایک به معنی دوست داشتن و یا پسندیدن است، زمانی که شما یک پست را در اینستاگرام لایک می‌کنید در واقع علاقه‌ی خود را نسبت به آن پست از طریق عمل لایک کردن نشان می‌دهید. معمولا زمانی که ما کاری را که آن‌ها دوست دارند و یا باب میل‌شان باشد انجام بدهیم از این عبارت استفاده می‌کنند. پس با این تفاصیل دریافتیم عمل لایک کردن پست‌های اینستاگرامی واکنش علاقه‌ی ما نسبت به محتوا و مفهوم پست به اشتراک گذاشته شده است.

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست؟
زمانی که فردی تصمیم می‌گیرد صفحه‌ی اینستاگرامی را فالو کند، قبل از هر چیزی به سراغ پست‌هایی می‌رود که درون آن پیج به اشتراک گذاشته شده و اولین نکته‌ای که توجه کاربر را به خود جلب می‌کند تعداد لایک‌هایی است که پست‌های آن پیج خورده باشد. گاهی اوقات پیش می‌آید درصورت پایین بودن تعداد لایک‌ پست‌های آن از فالو کردن پیج مد نظرصرف نظر کند. همین مسئله دغدغه‌ی بسیار زیادی را برای مدیران به وجود آورده است، به طوری که آنان به خرید لایک ارزان روی آورده‌اند تا از این طریق بتوانند به پیشرفت و بالاکشیدن پیج خود کمک بسزایی کنند.

مسئله بسیار مهمی که لازم میدانیم به آن اشاره کنیم این است که خرید لایک ارزان چه تاثیری بر روی کسب و کار‌ها دارد؟

شما با اقدام به خرید لایک ارزان برای پیجتان، پست‌های خود را صاحب تعداد بالایی لایک می‌کنید که همین عامل به اصلی ترین مورد برای تمایل و علاقه کاربران برای دنبال کردن پیج اینستاگرامی شما خواهد شد. این مسئله به نظر ساده، کمک قابل توجه و بسزایی به شما در رونق گرفتن کسب و کار‌هایتان می‌کند و باعث افزایش فالوو اینستاگرام شما می شود. زیرا با زیاد شدن فالوورهایتان محصولاتتان در عرض مدت کوتاهی به تعداد بیشماری از افراد جامعه معرفی خواهد شد.

حال با توجه به توضیحاتی که داده شد لازم است بدانیم روند کار اینستاگرام در رابطه با عمل لایک به چه صورت است؟

تصور کنید پیج شما دارای ۵۰۰ فالوور باشد زمانی که شما پستی درون پیج اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارید این پست در وهله‌ی اول به تمام فالوور‌های شما که همان ۵۰۰ نفر هستند نمایش داده نمی‌شود. بلکه طبق الگوریتم و روندکار اینستاگرام این پست فقط به ۱۰ درصد از فالوور‌های شما نمایش داده می‌شود. اگر این تعداد از فالوور‌های شما در ساعات اولیه‌ای که شما پست را منتشر کرده‌اید عکس‌العملی مانند لایک کردن و یا کامنت گذاری را انجام دهند، طبق فعالیت این الگوریتم با ادامه‌ی این روند پست شما به همه و یا اکثر فالوورهایتان نمایش داده می‌شود.

در واقع میتوان گفت خرید لایک ارزان برای افرادی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارند، امری بسیار ضروری است. برخی از افراد معتقدند که افزایش لایک با شیوه خرید لایک، تنها باعث افزایش تعداد لایک های یک پیج خواهد شد و هیچ کاربرد دیگری ندارد، به عقیده آنها لایک های اضافه شده به این روش، توانایی فعالیت در یک پیج را ندارد و هم‌چنین نمی‌توانند نسبت به خرید محصول از اکانت‌های مختلف، استفاده نمایند.

ارزان‌ترین پنل تبلیغاتی

مزایای خرید لایک ارزان فالووان
از مزایای خرید لایک می‌توان به این مورد اشاره کرد که افزایش لایک روش‌های طبیعی را نیز افزایش میدهد. افزایش تعداد لایک ها در واقع باعث می‌شود تا پست شما به دیگر کاربران اینستاگرام نیز پیشنهاد شود و این کار موجب دیده شدن هر چه بیشتر کسب و کار شما خواهد شد که در نتیجه آن، توسعه کسب و کار شما را در پی خواهد داشت.

 • در هنگام ثبت سفارش، پیج شما در حالت عمومی (public) باشد.
 • از خرید همزمان چند پکیج افزایش لایک خودداری کنید.
 • چنانچه نیاز به تعداد بیشتری لایک دارید و در پکیج های آماده وجود ندارد، میتوانید در چند مرحله خرید را انجام دهید.
 • نکته مهم در خریدهای چند مرحله ای این است که تا تکمیل سفارش قبلی، از ثبت سفارش در سرورهای افزایش لایک خودداری کنید.

چگونه پیام انبوه دراینستاگرام ارسال کنم؟
ارسال پیام در شبکه های مجازی یکی از مهم ترین واصلی ترین ویژگی های شبکه های مجازی مثل اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و … یکی از راه های ارتباط است احتمالا برای شما هم پیش آمده که بخواهید پیامی را به مخاطبین دوستان یا تعداد زیادی از افراد ارسال کنید و اولین راه حلی که به ذهنتان می‌رسد این میتواند باشد که یک به یک پیام ارسال کنیم که این روش عالی است اما برای تعداد کم امکانش هست برای تعداد بیشتر مثل صد نفر یا هزار نفر خیلی خسته کننده و سخت می باشد، یکی از این شبکه های مجازی اینستاگرام است که درکنار اینکه بسیار ویژگی جذاب دارد خیلی ها به عنوان منبع درآمد ازاین شبکه مجازی استفاده میکنند حتما برایتان این سوال پیش می آید چرا کسی بخواهد این تعداد پیام را در اینستگرام  ارسال کند در ادامه توضیح خواهم داد.

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام
اینستاگرام جدایی از بستر جذابی که در تولید محتوا دارد یکی از شبکه‌های مجازی است که میتواند در کسب کار به شما کمک کند می‌پرسید چگونه؟ برای تمامی ما پیش آمده که در فالوورهای خود چندتایی پیج کاری داشته باشیم و با این پیج ها خرید انجام بدهیم، هرچه پیج ما فالوور بیشتری داشته باشد هم باعث اعتماد و هم کمک به افزایش خرید و فروش خود در حیطه کاری خود می‌شود. برای افزایش فالوور اولین فکری که به ذهنتان می‌رسد معرفی پیج شما به دیگران است راه های زیادی برای معرفی پیج شما به دیگران است یکی از این راه حل میتواند ارسال بنر شما به دیگران باشد، همین طور که در اول مطلب بیان شد ارسال دایرکت در تعداد کم امکانش وجود دارد و می‌توانید خودتان انجام دهید اما ما معرفی پیج شما را با ارسال دایرکت انبوه  اینستگرام با بهترین ربات های هوشمند انجام می‌دهیم.

خرید لایک ارزان

چگونه می توان با ربات فالووان دایرکت انبوه در اینستاگرام ارسال کرد؟
همه جای اینترنت با بسیاری از ربات ها و ابزارهای اینستاگرام پر شده است که در مورد افزایش تعداد فالوورها و لایک‌ها در سایت های شبکه های اجتماعی خبر می دهد. بیشتر ربات های اینستاگرام قول می دهند یک شبه نتیجه بدهند! ما می دانیم که ایجاد یک پروفایل قابل اعتماد و پست‌های تصویری فراوان می تواند زمان بر باشد و همچنین می دانیم که ممکن است وقت کافی برای مدیریت نمایه شبکه های اجتماعی خود نداشته باشید.

ربات اینستاگرام فالو وان ابزاری کارآمد است که می توانید با آن نتایج واقعی کسب کنید. ربات ارسال دایرکت انبوه دراینستاگرام فالووان تضمین می کند که پیروان و دوستانی که از طریق خدمات ما دریافت می کنید واقعی هستند و صرفاً توسط ربات ها جعل نمی شوند. دوستانی که می گیرید و همچنین فالوئرهایی که می گیرید افراد واقعی هستند که علاقه واقعی به گالری شما دارند. آن‌ها افرادی هستند که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند.

الزامات

 • برای استفاده از خدمات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام شما باید یک پیج فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشته باشید.
 • پیج اینستاگرام شما حداقل دارای یک پست اینستاگرامی باشد.
 • Private یا Public بودن پیج شما براساس استراتژی تبلیغات خودتان تعیین می شود و بسته به نوع تبلیغاتتان در بازدهی تبلیغات تاثیر دارد.
 • حتما در حین استفاده از خدمات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام با پشتیبانان سایت فالووان مشورت کنید و از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید تا بیشترین بازدهی در تبلیغات دایرکتی خود را داشته باشید.
 • در هنگام استفاده از خدمات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام به هیچ عنوان نام کاربری پیج خود را عوض نکنید.
 • شما بااستفاده از یک بنر جذاب معرف پیجتان در ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام هستید و اگر در تهیه بنر خود به مشکل برخورد کردید میتوانید از پشتیبان های فالووان کمک بگیرید.
 • شما با تهیه لیستی از هدف های خود که مرتبط با پیج شما است در جذب افراد که علاقمند به کسب کار شما هستند کمک میکنید.
 • یکی دیگر از ویژگی های مهم و جذاب ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام با استفاده از فالووان  افزودن ایموجی ها به متن ارسال می‌باشد یعنی شما میتوانید وقتی متن دلخواهتان را مینویسید هرجا که لازم بود یا دوست داشتید از ایموجی های زیبا استفاده کنید. این ویژگی شاید در ظاهر ساده باشد اما تجربه ثابت کرده در افزایش فالوور برای پیج شما تاثیرات بسیاری دارد.

با استفاده از سرویس ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام، فالوور واقعی و کاملا هدفمند دریافت کنید

اگر پیج شما جذاب باشد (جذاب منظور این است که وقتی مخاطب وارد پیج شما میشه دلش نیاد بیرون بیاد و یه چرخی بزنه و به احتمال زیاد هم اگه خیلی سرسخت نباشه اون دکمه فالو رو بزنه) مخاطبینی که با دایرکت مسیج شما رو به رو میشن به احتمال قوی شما رو فالو میکنند! اگر از بین ۱۰۰۰ دایرکت ارسالی شما حتی ۵۰ نفر هم شما رو فالو کنند خیلی ارزشمنده! چرا که این فالوورها با انتخاب خودشان شما را انتخاب کردند و مخاطب پیج شما خواهند ماند البته بستگی به میزان و کیفیت فعالیت پیج شما دارد.

با ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام در فالووان، مخاطب را به مشتری تبدیل کنید

توصیه فالووان به شما عزیزانی که قصد استفاده از این سرویس رو دارید این هست که حتما محتوی یا متن دایرکت ارسالی شما هوشمندانه انتخاب بشه! در این صورت احتمال اینکه بتونید مخاطب رو برای خودتون نگه دارید بسیار زیاد هست! همیشه یه متن خوب معجزه میکند. با استفاده از پکیج ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام فالووان با جذب مخاطیبن واقعی کمک بسیاری به کسب کارتان یا پیج کاری شما میکند.

اهمیت لایک در اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست؟

خیلی ساده و کوتاه بخواهم بگویم، ربات اینستاگرام در واقع همانند ادمینی است که پیجتان را مدیریت میکند، با این تفاوت که این ادمین می تواند حتی ۲۴ ساعته آنلاین باشد.

چگونه با خرید ربات اینستاگرام کمک حال کسب درآمد ما خواهد بود؟

با افزایش روز به روز کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام داشتن یک صفحه کاربری (پیج) که بتواند نظر اسپانسر و یا تبلیغ کننده را به خود جلب کند کار سخت و دشواری می‌باشد. اگر مانند قبل شبکه اجتماعی اینستاگرام از کاربران ایرانی پر نشده بود ترفندهای بسیار جالبی برای پیدا کردن دنبال کننده و گرفتن لایک و کامنت فراوان بود. ولی در حال حاضر این ترفندها فقط بخشی از کار را پوشش می‌دهند و یکی از اصولی ترین روش های مدیریت صفحات کاربری ایجاد ارتباط میان مدیر صفحه کاربری (پیج) و دنبال کننده و صفحات کاربری مرتبط می‌باشد. به طور معمول مدیران صفحات کاربری ایی که قصدشان کسب درآمد می‌باشد باید وقت زیادی را صرف کنند تا بتوانند با دنبال کننده های خود ارتباط برقرار کنند و ذهنشان همیشه درگیر خواهد بود و برای گسترش صفحه کاربری خود (پیج) مجبورند تا همیشه فعالیت های صفحات کاربری مشابه خود را دنبال کنند. با خرید ربات اینستاگرام به منظور صرفه جویی در زمان و به صرفه کردن و استفاده درست و دقیق از کاربران و صفحه های کاربری مشابه است که به مدیران صفحات کاربری کمک می‌کنند.

ربات اینستاگرام فالووان چگونه کار می‌کند؟

ربات اینستاگرام فالووان تنها ربات هوشمند اینستگرام در ایران است که به صورت تمام وقت  فعال بوده یک ادمین حرفه ای برای کسب کارتان در اینستاگرام خواهد بود. ربات فالووان مدریت اینستاگرام شمارا به عهده میگیرد و به تمام جوامع هدف معرفی خواهد کرد.

ربات های اینستاگرام فالووان کاملا قابل تنظیم هستند و به شما این قابلیت را می‌دهند که زیر نظر خودتان تمام فعالیت ها به درستی انجام بگیرد تا بازده بسیار خوبی داشته باشد.

شما با خرید ربات اینستاگرام قادر خواهید بود که صفحات کاربری مشابه صفحه کاربری خود و هشتگ های مربوط به پست ها و صفحه کاربری خود را به نوعی مورد هدف قرار دهید. کار ربات اینستاگرام گشتن و پیدا کردن دنبال کننده هایی است که به پست ها و صفحه کاربری شما علاقه بسیاری دارند به اصطلاح دنبال کننده (فالوور) فعال هستند و باعث پیشرفت صفحه کاربری می‌شوند.

ربات اینستاگرام با پیدا کردن دنبال کننده های فعال و ارتباط برقرار کردن با آن ها به وسیله لایک، کامنت، فالو و گاهی هم آنفالو، باعث آشنا شدن آن ها با صفحه کاربری شما شده و در نهایت باعث بالا رفتن آمار دنبال کننده های صفحه کاربری شما می‌شود.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

با خرید ربات اینستاگرام فالووان تمام فالوورهایی که با برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است، در کمترین زمان بیشترین فالوور و بیننده واقعی را به صفحه خود جذب خواهید کرد. با خرید  کاربران باسابقه دریافت ماهانه هزار تا ۲۰ هزار فالوور واقعی را دارند. ما به شما تضمین می‌دهیم فالوورهای دریافتی شما واقعی و ایرانی هستند و از منابعی که خودتان برای ربات اینستاگرام مشخص کرده اید جذب شده‌اند.

ارسال پست زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام از روی کامپیوتر

با سایت ما می‌توانید برای ۳ ماه آینده خود برای ساعت و دقایق خاصی برنامه ریزی کنید تا ربات برای شما بر روی صفحه تان پست ارسال کند، شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی می‌خواهید مسافرت بروید نگران نخواهید بود که فالوور هایتان شما را فراموش خواهند کرد، صفحه شما در نبودتان فعال خواهد بود!

عدم نیاز به دانلود
برخلاف دیگر نرم افزار های جذب فالوور اینستاگرام شما نیازی به دانلود و نصب هیچ نرم افزاری بر روی سیستمتان ندارید، تمام تنظیمات و مدیریت بر روی اکانت شما از روی نرم افزار تحت وب بر روی سایت ما انجام می‌شود و نیازی به سخت افزار یا اینترنت قوی ندارید. پس از خرید ربات اینستاگرام و فعال کردن ربات، سیستم به صورت ۲۴ ساعته برای شما فالوور فعال واقعی جذب خواهد کرد.

کامنت هوشمند

ربات فالووان با استفاده از هوش مصنوعی، کامنت مرتبط به محتوای پیج شمارو ارسال میکند.

هشتگ یابی
ربات فالو وان، به کمک هوش مصنوعی محتواهای شمارا شناسایی کرده و هشتگ های مرتبط و پرطرفدار محتوای شما را کشف کرده و به مخاطبین این هشتگ ها شما را معرفی میکند.

خرید ربات اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام | ۱۰۰ درصد تضمینی و فعال
اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوبیت زیادی در بین کاربران فضای برای خود ایجاد کرده است. به طوری که بسیاری از افراد از اینستاگرام برای تبلیغ کسب و کارهای خود استفاده می کنند چون بسیار آسان و به صرفه است.

به عنوان مثال خیلی از افراد می توانند از محصولات خود عکس گرفته و آن را پست کنند تا محصولات و برند خود را تبلیغ کنند. اما باید توجه داشت که داشتن فالوور خیلی مهم است. هر چقدر فالوور شما بیشتر باشد تبلیغات شما هم بیشتر خواهد شد.

فالوور چیست؟
فالوور در فارسی به معنای دنبال کننده است. به افرادی که شما را فالوو کرده اند فالوور یا دنبال کننده گفته می شود. افراد می توانند تعداد دنبال کننده های صفحه شخصی خود را در بخش Followers پروفایل اینستاگرامی خود مشاهده کرده و با لمس آن، لیست کامل این کاربران را ببینید.

چرا خرید فالوور اینستاگرام مهم است؟
هر چه تعداد فالوور‌های یک پیج بیشتر باشد، بازدید از تصاویر و محصولات و مشاهده پروفایل آن ها نیز توسط کاربران نیز افزایش می‌یابد. افرادی که دارای کسب و کار هستند و برای معرفی محصولات خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند، جذب فالوور از اهمیت بالایی برخوردار شده است و به همین دلیل این افراد جذب مخاطب خود روش‌های مختلفی به کار می‌بندند. به همین دلیل خرید فالوور اینستاگرام یکی از اولین گزینه‌های این گونه پیج‌ها می‌باشد تا از این طریق بتوانند هر چه سریعتر تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند. به این ترتیب، زمانی که تعداد دنبال کنندگان یک پیج افزایش یابد، تعداد بازدید آنها بالا رفته و این امر باعث بیشتر شناخته شدن محصولات و برند آنها می‌شود.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام
برای افزایش فالوور روش های زیادی وجود دارد. یکی از این روش ها می توان به فالوو کردن دیگران اشاره کرد. در این صورت وفتی شما یک صفحه یا فرد را فالوو می کنید این امکان وجود دارد که صاحب آن پیج نیز شما را فالوو کند.

یکی دیگر از روش های افزایش فالوور این است که شما می توانید با به اشتراک گذاشتن تصاویر جذاب و ویدئوهای جدید به این هدف دست یابید و فالوورهای خود را افزایش دهید.

روشی دیگر برای داشتن فالوور های زیاد می توان کامنت گذاری زیر پست های دیگران را نام برد که در این صورت نیز ممکن است افرادی شما را فالو کنند. همه این روش های می توانند به شما در افزایش فالوور کمک زیادی کند.

اما سریع ترین روش های ممکن که می تواند به شما کمک کند تا فالوور های خود را به سرعت افزایش دهید خرید فالوور اینستاگرام است.

از دیگر راه های افزایش فالوور اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. یک استراتژی اینستاگرامی اصولی و صحیح در اختیار داشته باشید.
 2. زمان درست آپلود کردن پست ها در صفحه تان را پیدا کنید.
 3. از عکس های جذاب و با کیفیت بالا برای صفحه تان استفاده کنید.
 4. استفاده ی بهینه از استوری اینستاگرام داشته باشید.
 5. کپشن های پست هایتان را جذاب و ترغیب کننده طراحی کرده و بنویسید!
 6. از هشتگ ها استفاده درست داشته باشید.
 7. برقراری ارتباط و تعامل با دنبال کننده ها را رعایت کنید.
 8. سعی کنید از موفقیت دیگران الگو بگیرید.

خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام باعث می شود که محبوبیت خود را در شبکه و فضای مجازی افزایش دهید.

افرادی که وارد پیج شما می شوند و صفحه شما را می بینند با دیدن تعداد فالوورهای شما، ترغیب به  دنبال کردن صفحه تان خواهند شد.

باعث می شود تا میزان بازدیدهای شما افزایش قابل توجهی پیدا کند.

باعث می شود تا میزان لایک شما در اینستاگرام نیز افزایش پیدا کند.

باعث می شود ویدیوهای شما در معرض دید بیشتری از کاربران قرار خواهند گرفت و استوری های شما بیش از پیش دیده خواهند شد.

بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

بهترین راه برای افزایش تعداد فالوورها، استفاه از بازاریابی محتوایی و بازاریابی درونگراست. شما با تمرکز کردن روی حل مشکلات مخاطب‌های احتمالی و تولید محتوای ارزشمند می‌توانید به تدریج شاهد افزایش تعداد فالوورها باشید. انتشار اینفوگرافیک و موشن گرافیک، استفاده صحیح از هشتگ‌ها، برگزاری مسابقه و نظرسنجی از بهترین راه‌های افزایش فالوورها هستند.

با چه سرعتی می‌توانم فالوورهای اینستاگرام را افزایش بدهم؟
سرعت افزایش فالوورهای شما بستگی به ترفندهایی دارد که استفاده می‌کنید. راه انداختن کمپین و مسابقه از جمله راه‌های سریع برای افزایش فالوور است. ولی برای بالا بردن تعداد فالوورها عجول نباشید. داشتن محتوای تصویری مناسب و کپشن‌های خوب، بهترین راه برای این کار است.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
 1. neda می‌گوید

  سلام بنده چندین بار این اگهی رو دیدم امروز ازشون خرید کردم و خیلی راضیم ممنون از سایت زیبا شهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.