مقایسه ویدیویی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس

وب سایت لوکتو بعد از گذشت یک سال و سه ماه از عرضه این کنسول‌ها به بازار، با توجه به عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سونی و مایکروسافت برای آینده، بار دیگر به مقایسه PS5 و XBOX Series X پرداخته است.

این مقایسه، یک راهنمای خرید کنسول کامل برای افرادی است که شناخت کافی روی کنسول‌ها ندارند، یا برای انتخاب دچار مشکل شده‌اند. ماشای این ویدیو، بخشی از تحقیق‌های شما برای انتخاب بین دو کنسول پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس است و این ویدیو، تمامی اطلاعات لازم برای تصمیم گیری را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای تماشای این ویدیو روی لینک زیر کلیک کنید:

مقایسه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس | بعد از یک سال

پس از تماشای این ویدیو چه تصمیمی می‌گیرید؟ نظر شما در مورد بحث‌های مطرح شده در این ویدیو چیست؟ اگر با دیدن این ویدیو نیز همچنان دچار تردید هستید، بهتر است موارد مطرح شده در ویدیو را به‌صورت دقیق‌تری بررسی کنید و ویدیوهای مربوط به بازی‌های مختلف را تماشا کنید. اگر باز هم سوالی داشتید، حتما در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن‌ها پاسخ دهیم. همچنین می‌توانید برنامه پیشنهادهای خودمونی را برای آشنایی با بهترین عناوین دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و کتاب، در لوکتو تماشا کنید.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.