دستگاه پلاژن سه هندپیس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه پلاژن سه هندپیس یکی از دستگاه‌های جدید و پیشرفته است که از جدیدترین فناوری‌ها در ساخت آن استفاده شده است. در این مطالب قصد داریم به طور کامل این دستگاه پیشرفته را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین ضمن بررسی ویژگی‌های آن، کاربردهایی که دارد را هم بگوییم. پس اگر دوست دارید بیشتر این دستگاه حرفه‌ای را بشناسید و بدانید که چطور کار می‌کند؟ پیشنهاد ما به شما این است که این مطلب را از دست ندهید.

دستگاه پلاژن سه هندپیس
دستگاه پلاژن سه هندپیس اکسیژنو دوربین دار دستگاهی است که برای کارهایی مثل لایه‌برداری و جوان‌سازی استفاده می‌شود. این دستگاه بسیار پیشرفته و کاربردی است و در بسیاری از کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل پرفروش بودن آن هم همین ویژگی‌های خوبی است که دارد. لازم به ذکر است که این دستگاه را با نام دستگاه جوان‌سازی هم می‌شناسند. دستگاه پلاژن سه بازو، یک دستگاه ۳ کاره است. این دستگاه ۳ فناوری مختلف دارد که به شرح زیر هستند:

  • اکسیژنو
  • التراسوند
  • تری پلار

در فناوری اول که اکسیژنو نام دارد، از اکسیژن برای جوان‌سازی استفاده می‌شود. به این ترتیب که دی اکسید کربن با غلطت بالا برای جوان‌سازی به کار گرفته می‌شود. به غیر از این مورد، استفاده از فناوری اکسیژنو باعث می‌شود که لایه بالایی پوست برداشته شود. در نتیجه عملیات لایه برداری هم در کنار آن انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که هنگام لایه برداری، پوست برای دریافت مواد مغذی آماده می‌شود.

دستگاه پلاژن سه هندپیس
فناوری التراسوند، دومین فناوری است که در دستگاه پلاژن سه هندپیس اکسیژنو مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این فناوری، پوست علاوه بر جوانسازی، لایه برداری هم می‌شود. استفاده از فناوری التراسوند باعث می‌شود تا چین ‌و چروک‌های صورت از بین بروند. همچنین سلول‌های پوستی تقویت شوند و ضمن آبرسانی پوست، از پیری آن جلوگیری شود. دقت داشته باشید که وقتی فناوری اول به فناوری دوم اضافه می‌شود، متابولسیم سلولی افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه جریان خون هم جذب ترکیبات فعال خواهد شد.

فناوری سوم دستگاه پلاژن سه هندپیس که تری پلار هم نام دارد، در تمامی پوست‌ها می‌تواند کلاژن‌سازی را بازسازی کند. در نتیجه پوست تقویت و سفت می‌شود. در ضمن قسمت‌هایی هم که نیاز به بازسازی دارند را هم بازسازی می‌کند. لازم به ذکر است که این فناوری توسط پزشکان مورد آزمایش واقع شده است. پزشکانی که این فناوری را مورد آزمایش قرار دادند، تاثیر آن را تایید نموده‌اند.

مزیت‎های دستگاه پلاژن 3 بازو
مزیت‎های دستگاه پلاژن ۳ بازو

دستگاه پلاژن سه هندپیس چه مزیتهایی دارد؟
سوال مهمی که برای هرکسی ممکن است که پیش بیاید، این است که استفاده از دستگاه پلاژن ۳ هندپیس وگنر، چه مزیت‌هایی می‌تواند داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با استفاده از این دستگاه عملیات لایه‌برداری به صورت فوری انجام می‌شود. همچنین بعد از استفاده، شاهد روشن شدن پوست خواهید بود. لازم به ذکر است که اگر پوست صورت شما لکه دارد، با استفاده از فناوری‌هایی که این دستگاه دارد می‌توانید لکه‌های پوستی خود را از بین ببرید.

یکی دیگر از مزیت‌های بسیاری خوبی که دستگاه پلاژن سه هندپیس دارد، این است که با استفاده از اکسیژن رسانی به پوست، باعث بهبود آن می‌شود. استفاده از این دستگاه، برای تمامی انواع پوست‌ها مناسب است؛ به جز پوست‌هایی که جوش فعال دارند. پوستی که جوش فعال دارد، برای چنین دستگاهی مناسب نیست و استفاده از دستگاه، حتما باید با مشورت پزشک باشد. دقت داشته باشید که یکی دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده این دستگاه، درمان سریع است.

از دیگر مزیت‌هایی که می‌توانیم برای این دستگاه نام ببریم این است که علاوه بر جوانسازی پوست، عملیات آبرسانی را هم انجام می‌دهد. استفاده از دستگاه پلاژن ۳ هندپیس وگنر، می‌تواند چروک‌های صورت را از بین ببرد و علاوه بر آن قوام پوست را هم افزایش دهد.

نحوه عملکرد دستگاه
نحوه عملکرد دستگاه

دستگاه پلاژن سه هندپیس چطور کار میکند؟
اگر تا به اینجای مطلب را مطالعه کرده باشید، حتما برایتان سوال پیش آمده است که این دستگاه چطور کار می‌کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در مرحله اول، عملیات لایه‌برداری انجام می‌شود. به این صورت که لایه فوقانی پوست را برداشته و سپس پوست را برای دریافت مواد مغذی آماده می‌کند. بعد از آن دستگاه از capsugen استفاده می‌کند تا پوست برای دریافت مواد مغذی، پاکسازی شود.

بعد از آن تعداد بسیار زیادی حباب گاز دی اکسید کربن ایجاد می‌کند. این حباب‌ها به راحتی می‌توانند از پوست انسان عبور کنند. لازم به ذکر است که برای خنک کردن حباب‌های دی اکسید کربن از اپلیکاتور استفاده می‌شود. دستگاه پلاژن سه هندپیس کمک می‌کند بدون هیچ‌گونه عمل جراحی، پوستی جوان داشته باشید. برای این‌ کار از کلاژن استفاده می‌کند. کلاژن در پوست عملکردی شبیه به داربست دارد.

دستگاه پلاژن سه هندپیس بعد از کلاژن از الاستین هم استفاده می‌کند. الاستین باعث برقراری ارتباط بین سلول‌های پوستی صورت می‌شود. سومین موردی که این دستگاه آن را مورد استفاده قرار می‌دهد، هیالورونیک اسید است. این مورد در پمپاژ و نرم کردن پوست تاثیر بسیار زیادی دارد. دقت داشته باشید که هر ۳ مورد ذکر شده، دارای اهمیت هستند و اگر نباشند پوست انسان دچار شلی یا افتادگی خواهد شد.

فناوری‎های دستگاه
فناوری‎های دستگاه

ناگفته نماند به فناوری که توسط دستگاه پلاژن سه هندپیس Pollogen OxyGeneo مورد استفاده قرار می‌گیرد، فناوری پلاژن تراپی گفته می‌شود. در این نوع فناوری، تعداد بی‌شماری از حباب‌های Co2 تولید می‌شود. لازم به ذکر است که ادامه این فرآیند به اپلیکاتور می‌رسد. البته باید این را هم گفت که به غیر از پوست صورت، برای پوست سایر قسمت‌های بدن مثل گردن، شکم و بازو می‌توان از فناوری‌های دستگاه پلاژن سه بازو استفاده کرد. البته تمامی این کارها باید با مشورت پزشک انجام شوند.

چطور خیلی سریع پوستی جوان داشته باشیم؟
در این مطلب به معرفی یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌هایی که برای جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود، پرداختیم. با استفاده از این دستگاه می‌توانید درمان سریع و موثری داشته باشید و از دیدن پوست جوان خود لذت ببرید. همان‌طور هم که در این مطلب اشاره کردیم، از دستگاه پلاژن سه هندپیس می‌توان برای جوانسازی پوست نقاط مختلف بدن استفاده کرد. دقت داشته باشید که دستگاه پلاژن سه هندپیس Pollogen OxyGeneo، مدل قدیمی است و در حال حاضر به جای آن، دستگاه دستگاه پلاژن سه هندپیس اکسیژنو دوربین دار که ورژن جدید است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که در حال حاضر یکی از بهترین عرضه‎‎کنندگان این دستگاه در ایران، وبسایت فروشگاه زیباشو می باشد با آدرس اینترنتی zsho.ir است.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.