هزینه‌‌های راه‌اندازی سالن زیبایی در دبی در ۲۰۲۴

اگر قصد راه ‌اندازی سالن زیبایی در دبی را دارید، ایده بسیار هوشمندانه‌ای را در پیش گرفته‌اید؛ زیرا شهروندان دبی با سطح درآمدی که دارند، برای ظاهر خود ارزش بسیاری قائل هستند. در سال ۲۰۲۴ حدود ۵ هزار مجوز تجاری برای کسب‌وکار در دبی صادر شده است که خبر از توسعه شگفت‌انگیزی را می‌دهد.

آیا می‌دانید که تأسیس یک سالن زیبایی چه شرایطی دارد و چه مراحل قانونی را باید برای آن طی کرد؟ این مقاله شما را در این فرایند همراهی می‌کند.

دریافت مجوز سالن زیبایی در دبی

آیا می‌دانید که باید برای راه‌اندازی سالن زیبایی در امارات ثبت شرکت انجام دهید؟ شروع هر کسب‌وکاری در دبی نیاز به ثبت شرکت دارد. در صورت سرپیچی از این قانون فعالیت شما غیرقانونی تلقی می‌شود و اقامت امارات را از دست می‌دهید.

بعد از انجام مراحل ثبت شرکت نیاز به دریافت مجوز مربوطه دارید تا بتوانید یک محیط تجاری را برای شروع کار خود اجاره کنید. مشاوران افدل گروپ تمام مراحل را ریز به ریز برای شما توضیح می‌دهند.

ارسال مدارک پرسنلی

قدم اول در راه اندازی سالن زیبایی در دبی، ارسال مدارک است. شما باید مدارک هویتی و ویزای خود را به همراه چند قطعه عکس رنگی و غیره به دولت دبی ارسال کنید تا در فرایند بررسی قرار بگیرید و مجوز به شما اعطا شود.

انتخاب نام تجاری سالن زیبایی

سالن زیبایی شما نیاز به یک نام تجاری دارد. آیا ایده‌ای درباره آن دارید؟ برای انتخاب نام تجاری می‌توانید از سایت‌های مختلف و مشورت دوستان کمک بگیرید. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که باید نام تجاری خود را طبق پروتکل‌های کنوانسیون نام‌گذاری انتخاب کنید.

دریافت تأییدیه اولیه مجوز سالن زیبایی

اگر نام تجاری شما در راه اندازی سالن زیبایی در دبی مورد قبول دولت امارات واقع شود، تأییدیه اولیه را به همراه سایر مدارک ارسالی از وزارت قضایی دبی دریافت می‌کنید و کار اداری شما در این مرحله به اتمام می‌رسد.

اجاره فضای سالن زیبایی

آیا شما برای راه‌اندازی سالن زیبایی خود قصد خرید ملک در دبی را دارید یا اجاره ملک؟ اجاره ملک تجاری هزینه‌های شما را به طرز قابل‌توجهی کاهش می‌دهد و دیگر نیاز به سرمایه هنگفت ندارید.

بهتر است برای اجاره سالن زیبایی به صورت حضوری مراجعه کنید و موردهای مختلف را طبق زیرساخت‌هایی که نیاز دارید، بررسی کنید. سالنی که قصد اجاره آن را دارید، باید با معیارهای دولت دبی هماهنگی داشته باشد که برای این امر می‌توانید از پرسنل حرفه‌ای افدل کمک بگیرید.

تکمیل مجوز سالن زیبایی

آیا می‌دانید که صدور مجوز افتتاح سالن در دبی چقدر زمان می‌برد؟ مراحل دریافت مجوز سالن شما در ۲۴ ساعت انجام می‌شود و استرس طولانی مدت را تجربه نمی‌کنید؛ اما اگر مدارک را به‌موقع ارسال نکنید یا از پرداخت هزینه‌های تعیین شده سرپیچی کنید، این پروسه طولانی‌تر می‌شود.

مجوز سالن زیبایی در دسته مجوزهای حرفه‌ای (لایسنس خدماتی) قرار می‌گیرد؛ زیرا خدمات این کسب‌وکار مبتنی بر مهارت است.

نکات دریافت مجوز سالن زیبایی در دبی

برای دریافت مجوز سالن زیبایی چه الزاماتی وجود دارد؟ شما عزیزان باید در راه ‌اندازی سالن زیبایی در دبی به نکاتی توجه کنید تا از وقوع مشکلات جلوگیری شود و درخواست اخذ مجوز شما را رد نکنند. این نکات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ابتدا باید تابلوی سالن را نصب کنید.
 • سالن شما باید نور کافی و نشیمنگاه استاندارد داشته باشد.
 • رعایت کامل نکات بهداشتی بسیار ضروری است.
 • باید از روشویی‌های چندمنظوره برای شستشوی سروصورت استفاده کنید.
 • مکان سالن شما باید تأییدیه دریافت کند.
 • نصب ضدحریق در سالن آرایشگاه الزامی است.
 • برای نگهداری وسایل و تجهیزات کمد و آب‌فشان مناسب است.
 • فاصله ۵/۲ متری سقف تا طبقه ایستگاه خودتان را رعایت کنید.

خرید ملک در دبی جهت راه اندازی سالن زیبایی در دبی

مدارک لازم برای راه ‌اندازی سالن زیبایی در دبی

آیا مدارک خود را برای دریافت مجوز سالن آماده کرده‌اید؟ در این مرحله باید دقت داشته باشید که مدارک معتبر تحویل دهید. مدرک معتبر در ایران یعنی از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت کرده باشید و دوره‌های خارجی را برای تأییدیه مدرک خود طی کنید.

سایر مدارک راه ‌اندازی سالن زیبایی در دبی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • اصل شناسنامه متقاضی
 • گذرنامه معتبر
 • چند قطعه عکس پرسنلی استاندارد
 • گواهی سوءپیشینه متقاضی
 • گواهی مبنی بر تمکن مالی
 • مجوز فعالیت کاری سالن

بهترین منطقه برای اجاره سالن زیبایی در دبی

آیا مجوز راه ‌اندازی سالن زیبایی در دبی را دریافت کرده‌اید؛ اما نمی‌دانید کدام منطقه دبی برای اجاره یا خرید مناسب است؟ مناطق مختلفی در دبی وجود دارد که از جمعیت زیادی تشکیل شده‌اند؛ اما بهترین منطقه‌ای که می‌توانید در آنجا سالن اجاره کنید، منطقه داون تاون دبی است.

اقامتگاه ساحلی جمیرا و خلیج تجاری از دیگر مناطق فوق‌العاده‌ای است که به سبب جمعیت زیادی که دارند، سالن زیبایی در آن بازدهی فوق‌العاده‌ای را از خود نشان می‌دهد.

هزینه راه‌ اندازی سالن زیبایی در دبی

به نظر شما یک سالن زیبایی به چقدر سرمایه نیاز دارد تا فعالیت خود را شروع کند؟ اطلاع از هزینه‌های راه‌اندازی سالن باعث می‌شود تا عملکرد بهتری داشته باشید و منابع مالی خود را به خوبی مدیریت کنید. هزینه‌های ضروری افتتاح سالن در دبی عبارت انداز:

 • هزینه ثبت شرکت در دبی
 • هزینه اخذ مجوز سالن زیبایی
 • هزینه اجاره سالن
 • هزینه‌های دکوراسیون داخلی سالن
 • هزینه خرید تجهیزات مورد نیاز؛ مانند آینه و صندلی‌های آرایشگری
 • هزینه خرید مواد آرایشی
 • هزینه دریافت پاسپورت
 • هزینه آموزش کارکنان
 • هزینه‌های آب و برق

آیا میتوان با تأسیس سالن زیبایی اقامت دائم دبی را گرفت؟

آیا با راه‌ اندازی سالن زیبایی در دبی به دنبال اقامت دائم امارات هستید؟ بیشتر متقاضیان مهاجرت به دبی به اقامت دائم علاقه دارند؛ اما اقامتی که از طریق تأسیس سالن زیبایی به آن می‌رسید، اقامت دائمی نیست و باید هر چند سال یکبار آن را تمدید کنید.

کشور امارات در اقامت دائمی افراد خارجی به‌شدت سخت‌گیری می‌کند و نمی‌توانید به همین راحتی به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید؛ اما تا زمانی که کسب‌وکار خود را در دبی ادامه دهید، می‌توانید بدون هیچ دردسری ویزای خود را تمدید کنید.

بهتر است تمرکز خودتان را از روی اقامت دائم بردارید و به فکر سوددهی شغل خود باشید تا بتوانید از این طریق اقامت اعضای خانواده خود را نیز دریافت کنید. افراد خانواده‌تان می‌توانند از کلیه امکاناتی که در دبی وجود دارد؛ نظیر دانشگاه‌های بین‌المللی، مراکز درمانی پیشرفته و… استفاده کنند.

اخذ اقامت امارات برای راه ‌اندازی سالن زیبایی در دبی

برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود با افدل گروپ مشورت کنید!

بیشتر افراد سرمایه موردنظر برای شروع کسب‌وکار را دارند؛ اما ایده‌ای به ذهن آن‌ها نمی‌رسد و به دنبال فردی هستند که تا پایان کارهای مهاجرتی و شروع کار آن‌ها را همراهی کند. امروزه افدل گروپ با ایده‌های محشر خود پرونده موفقی را در راه‌اندازی کسب‌وکار برای خود در میان رقبا دست‌وپا کرده است.

اگر شما هم می‌خواهید سرمایه خود را در یک ایده بی‌نظیر استفاده کنید، بدون تعلل با کارشناسان افدل تماس بگیرید. کارشناسان حرفه‌ای این مجموعه با توجه به میزان سرمایه‌ای که دارید، مشاغل مختلفی را به شما معرفی می‌کند که یکی از بهترین‌ها راه‌ اندازی سالن زیبایی در دبی است.

برای رفع تردیدی که در انتخاب این مؤسسه دارید، می‌توانید به صفحه اصلی ما مراجعه کنید و نظرات مشتریانی که با این شرکت همکاری داشته‌اند را مطالعه کنید. بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق اخذ اقامت امارات، خرید ملک و ثبت شرکت در رزومه افدل وجود دارد که گویای همه چیز است.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.