آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان در اکادمی سمیرا یغمائی

صنعت زیبایی به یک حوزه دائما در حال تغییر تبدیل شده است. ابروها بخش مهمی از زیبایی صورت هستند و در سال های اخیر داشتن ابروهای بی نقص با فناوری میکروبلیدینگ بیشتر در دسترس قرار گرفته است. دوره آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان در آکادمی سمیرا یغمائی فرصتی عالی برای کسانی است که می خواهند در این زمینه مهارت حرفه‌ای کسب کنند.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ یک تکنیک آرایش نیمه دائمی است که برای ایجاد ابروهایی با ظاهر طبیعی استفاده می شود. در این تکنیک موهای ظریف و طبیعی با استفاده از یک قلم میکروبلیدینگ مخصوص به ابروها اضافه می شود. در نتیجه ابروهایی طبیعی و کامل به نظر می رسد.
دوره مهارت کانتور ابرو که میکروبلیدینگ نام دارد به افرادی داده می شود که تمایل دارند در آرایش دائمی تخصص داشته باشند. با میکروبلیدینگ می‌توانید ابروها را دوباره طراحی کنید، کمبودها را برطرف کنید یا با متراکم کردن ابروهای دارای شکاف، حالت ابرو را بیشتر نمایان کنید. با آموزش دوره میکروبلیدینگ می‌توانید جلوه های موی بسیار طبیعی ایجاد نمایید. روش میکروبلیدینگ بیشتر به صورت سطحی اعمال می شود و به بافت عمقی پوست وارد نمی شود. با این روش رنگی که روی ابرو اعمال می شود به دلیل نزدیک بودن به سطح، سرزنده به نظر می رسد. با تکنیک موهای سه بعدی، رنگ به دلیل نزدیک بودن به سطح، زنده تر به نظر می رسد و به دلیل نقش‌هایی که به صورت مو ابروها انجام می شود، ظاهر طبیعی تری به دست می آید. پس از اجرای کار، مشخص نیست که روی ابروها چه اعمالی انجام شده و فرد را برای حضور در اجتماع محدود نمی کند. ماندگاری میکروبلیدینگ که متناسب با ساختار صورت و نسبت طلایی طراحی و اجرا می شود بسته به هر فرد متفاوت است. ماندگاری این خدمات معمولا ۱-۲ سال طول می کشد که با ترمیم ۶ تا ۱۲ ماه در سال می توان آن را افزایش داد.

میکروبلیدینگ چیست؟

دوره آموزش میکروبلیدینگ چیست؟

علاقه به صنعت آرایشی و بهداشتی منجر به توسعه خدمات آرایشی و زیبایی شده است. با این پیشرفت، فضای اشتغال زیادی ایجاد شده است، طبیعتا نیاز به پرسنل برای فعالیت در بخش زیبایی افزایش یافته و روز به روز جستجو برای پرسنل با کیفیت به سطوح جدی رسیده است. پرسنل متبحر عموماً از طریق آموزش هایی که توسط بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ با کسب دوره های رسمی و توسط مربیان متخصص وارد این حوزه می شوند. درنتیجه امروزه وجود متخصصان دوره میکروبلیدینگ یکی از مهمترین نیازهای صنعت آرایشی و زیبایی است.
دوره تخصصی میکروبلیدینگ یکی دیگر از برنامه های آموزشی آموزشگاه میکروبلیدینگ برای کسانی است که می خواهند تکنیک های میکروبلیدینگ را به صورت حرفه‌ای و با هدف کسب درآمد یاد بگیرند. این دوره‌ها طیف وسیعی از آموزش‌ها را ارائه می‌دهند که شامل تکنیک‌های اولیه دوره آموزش میکروبلیدینگ تا کاربردها و آموزش های پیشرفته می‌ شود. دوره ها اغلب شامل درس های نظری و همچنین مراحل عملی است، بنابراین هنر جویان هم دروس نظری این حرفه را یاد می گیرند و هم مهارت های خود را تقویت می کنند.

دوره آموزش میکروبلیدینگ

چرا باید در دوره آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان شرکت کرد؟

• آموزش با مربیان خبره: دوره های میکروبلیدینگ توسط مربیان خبره برگزار می شود. به این ترتیب تکنیک های صحیح و کاربردی را یاد می گیرید و می توانید مهارت های خود را بهبود بخشید.

• یادگیری تکنیک های روزدنیا: فناوری میکروبلیدینگ به طور مداوم در حال پیشرفت است. با شرکت در یک دوره میکروبلیدینگ حرفه‌ای در اصفهان، جدیدترین تکنیک ها را یاد می گیرید و از خدماتی که منجر به افزایش رضایت مشتریان می شود مطلع می شوید.

• امکان صدور گواهینامه: زمانی که دوره میکروبلیدینگ را با موفقیت گذرانده اید، گواهینامه مربوط به دوره را دریافت می کنید. این گواهینامه به شما کمک می کند اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و حرفه ای بودن مهارت خود را با مدرک معتبر نشان دهید.

ثبت نام در دوره آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان در اکادمی سمیرا یغمائی

دوره های آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان در اکادمی سمیرا یغمائی ویژه هنرجویانی است که هدفشان ایجاد کسب و کاری حرفه‌ای با ارائه ابروهای بی نقص و تخصص بالا در این زمینه است.
در طول دوره، شما همه نکات و تکنیک های اولیه میکروبلیدینگ تا مراحل پیشرفته طبق علم روزدنیا آموزش می بینید و درنهایت با بالاترین مهارت و آماده برای ارائه برترین خدمات وارد بازار کار خواهید شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره میکروبلیدینگ و ثبت نام می توانید اینجا کلیک کنید.

دوره میکروبلیدینگ برای چه کسانی مناسب است:

هرکسی که بخواهد در زمینه آرایش دائمی تخصص داشته باشد و قصد دارد در این زمینه شغلی داشته باشد می تواند در دوره آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان شرکت کند.
داوطلبان متخصص میکروبلیدینگ در این دوره آموزشی در مورد موضوعاتی مانند آناتومی صورت، آنالیز پوست، رنگدانه‌شناسی و تکنیک موهای سه‌بعدی آموزش می‌بینند. هنرجویان این امکان را دارند که برنامه های کاربردی و طراحب های خود را بر روی مدل های لاتکس و زنده اجرا کنند.

موضوعات آموزشی که در این دوره ارایه می‌گردد شامل موارد زیر می شود:

• اطلاعات پوست

• مشاوره اولیه

• رنگدانه شناسی

• تئوری رنگ

• تهیه و ترکیب رنگها

• طراحی ابرو

• نسبت طلایی طراحی

• مدل سازی

• تکنیک های شبیه سازی طراحی

• انواع سوزن های میکرو و کار چاپ عمقی

• اهمیت بهداشت

• تکنیک های نخ زنی و انواع سوزن های میکرو

• طراحی بر روی لاتکس

• تکنیک برس سه بعدی

• بررسی مدل

• قبل و بعد از طراحی

درآمد یک متخصص میکروبلیدینگ چقدر است؟

بعد از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان در آکادمی سمیرا یغمائی و دریافت مدارک و گواهینامه های معتبر می‌توانید در در آرایشگاه ها، سالن های زیبایی، مراکز زیبایی و بخش های زیبایی کلینیک ها فعالیت کنید. پس از آن میزان درآمد شما در آرایش دائم میکروبلیدینگ به تخصص و مهارتی که ارائه می‌دهید بستگی دارد. حقوق یک کارآموز تازه کار متخصص گریم دائم حداقل دستمزد و پاداش خواهد بود، اما زمانی که در عرض چند ماه به مرحله آرایشگر دائمی برسد، می تواند افزایش یابد و تقریباً دو یا سه برابر حداقل حقوق را دریافت کند. حق الزحمه یک میکاپ آرتیست میکروبلیدینگ می تواند با افتتاح سالن خود، می تواند به طورچشمگیری افزایش یابد.
به طورکلی افرادی که دوره تخصصی میکروبلیدینگ را در بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ بگذرانند به مراتب بیشتر از آموزشگاه های معمولی است.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.