مردانی که زنان زیبا دارند عمرشان کوتاهتر است.

زن زیبایک بررسی علمی نشان میدهد، مردانی که زنان زیبا دارند عمرشان کوتاهتر است.

براساس این بررسی که بر روی سه هزار و ۵۰۹ مرد که زنان آنها زیبا هستد، انجام شده، هر چه زیبایی زنان بیشتر باشد، مرد آنها در سن پایینتری از دنیا رخت بربسته است.

این بررسی نشان میدهد حتی زنانی که فقط ۲۰درصد از زیبایی بهره داشته اند، در ابتدای زندگی یا اواسط آن بیوه شده اند. برخلاف آن، زنانی که از زیبایی ، بهره کمتری برده اند، شوهران آنها عمر بیشتری نسبت به شوهران زنان زیبا داشته اند.

این بررسی نشان میدهد، ۸۰ درصد مردانی که از همسران زیبایی برخوردار هستند در قبال آنها مسئولیت سنگینی را در خانه و محل کار و خیابان بر دوش دارند.

در این رابطه نیز روانشناسان معتقدند، به گمان برخی افراد، خوشبختی و آسایش درونی ، بستگی خاصی به زیبایی دارد. اما برعکس این قضیه مردان زیادی هستند که نسبت به واکنش دیگران به همسران زیبارویشان حسادت نشان میدهند و در واقع با دو مسئله در آن واحد مواجه هستند و نمیتوانند آن دو را (زیبایی و خوشبختی) را از هم جدا کنند. اما این کافی نیست، بلکه باید زنان به ویژگیهای دیگری نیز مزین باشند که به شخصیت آنها وابسته است.

مطالب پیشنهادی
5 نظر
 1. علی

  سلام
  رابطه زیبایی زن و عمر همسر کاملا مشخص هست . زیبای زنهای بزرگترین اسلحه شون ضد مردهاست . امروزه فقظ کافی هست که زنی واقعا حس کنه زیباست و مورد توجه .اولین چیزی که بهش فکر میکنه این هست که میتونه با استفاده از این زیبایی به خواسته هاش برسه . در نتیجه عملا مرد رو با رفتار و اعمالش تحت فشار میزاره که بیشتر و بیشتر نیازهای مادیش رو براورده کنه و از همه بدتر اینه که مرد رو به لحاظ روحی و روانی برای رسیدن به خواسته هاش تحت فشار میزاره چون فکر میکنه با این امتیاز دست رو رو داره و مرد باید در قبالش هر چه بیشتر بهش امتیاز بده . طبیعت زنها مصرف گرا و اشرافی گرا هست و همشون فقط نبال رسیدن به فانتیزیهای زندگی مثل جواهرات و لباس و کیف و کفش رنگارنگ و ماشین لوکس و خلاصه هزار جور قر و فر دیگند . حالا مرد بیچاره یا باید مثل خ… شب تا صبح بدو دنبال براوردن خواسته های خانوم یا خانوم شوروع میکنه به شیطونی با مردهای دیگه و چون خوشگل هم هست کارش پیش میره عملا مرد تحت فشار قرار میگیره . خلاصه اینکه یا باید یه پول و پله مفت و قلمبه داشت یا اگه زن خوشگل تو این دور وزمانه بگیری زندگیت سیاه میشه و عمرت نصف.
  کلا من تا حالا زن خوشگل مهربان توعمرم ندیدم . تمام زنهای زیبا از خود راضی و بعضا متوهم هستند . طبیعی هم هست که ادمی که با اینجور اخلاق بخواد زندگی کنه عمرش هم کوتاه میشه

  1. م

   خيلي بي انصافيد ببخشيد اولاً هركه طاووس خواهد جور هندوستان كشد دوماً اين نيست كه فكر كنيد هركه زيباتره پس مغروره و پول دوسته و غيره خيلي زنها با همه قشنگي كه دارن ولي متوقع نيستن چرا نمي گيد مرداي پولدار همش چشمشون دو دو مي زنه و دنبال يللي تللي ان

  2. ج

   متاسفم این مورد عمومیت نداره به هر حال اگه آدم باشه سوئ استفاده از مهر همسرش نمیکنه و زیبایی اش رو برا اون خرج میکنه

 2. روا

  با علی موافقم . من همسری زیبا دارم و کاملا گفته های علی صدق می کند. هرکس زیبا بگیرد بیچاره اس؟

 3. مادر

  سلام . من مخالفم . چون همه ی زنهای زیبارو اینچنین نیستن. فقط کافیه هر لحظه خدارو درنظر داشته باشی.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نزد مامحفوظ است و منتشر نمی شود.