روش‌های جذب همسر و عاشق‌تر کردن آن

در زندگی زناشویی لحظاتی وجود دارد که به دلیل تنش های موجود بین زن و شوهر، فاصله ی میان دو طرف امکان دارد بسیار زیاد شود و یا گاهی به دلیل فشار های کاری و اقتصادی شوهر شما از شما دور شده و باعث سرد شدن رابطه زناشوییتان می شود. اما اگر به دنبال احیاء کردن رابطه عاشقانه و بالا بردن اعتماد در رابطه ی خودتان هستید این مقاله را تا آخر بخوانید و نکات این مقاله را در زندگی خودتان پیاده کنید.

چگونه همسرم را عاشق خودم کنم؟

تمامی مطالبی که در این مقاله بیان خواهیم کرد شامل همه ی مرد ها نمی شود زیرا هیچ قانون کلی که شامل همه ی انسان ها بشود در مورد ارتباطات شخصی وجود ندارد همچنین در جهان ۸ میلیارد نفر زندگی می کنند که هر کدام خصوصیات اخلاقی خاصی دارند و تقاوت های ریز و درشتی بین آن ها وجود دارد اما ما در این مقاله سعی کرده ایم راه هایی به شما بگوییم که برای تمام مردان ایرانی صدق کند.

با همسرتان مهربان باشید

مرد ها مهربانی را دوست دارند و با محبت کردن به آن ها، شوهرتان نیز متقابلا به شما محبت می کنند اما بعضی از خانم ها همسرشان را با ظاهر خشن و زبان تند و تیزش قضاوت می کنند و به آن ها محبت نمی کنند در حالی که با مهربانی کردن به راحتی می تواند شوهرتان را عاشق خودتان کنید همچنین شما باید با اخلاقیت همسر خودتان آشنا باشید و بدانید که چه زمانی بهترین موقعیت برای مهربانی کردم است همچنین مردان در طول زمان طولانی مدت فرسوده می شوند به همین دلیل شما با ذره ای مهربانی کردن می توانید حال شوهرتان را بهتر کنید. این کار ها باعث می شود شوهرتان روز به روز عاشق شما شود.

روش‌های جذب همسر

برای رابطه جنسی با شوهرتان برنامه ریزی کنید

بیش تر زوج دا به فکر رابطه ی جنسی منظم نیستند در حالی که در یک رابطه ی زناشویی رابطه یجنسب باید به صورت منظم و برنامه ریزی شده باشد البته رابطه های جنسی یهویی نیز برای همسرتان نیز جذاب است اما ما شما توصیه می کنیم هفته ای دوبار رابطه ی جنسی را حفظ کنید تا رابطه زناشویی تان برایتان جذاب باشد اما همیشه نیز به فکر رابطه ی جنسی یهویی نیز باشید تا زندگیتان از یکنواختی در بیاید. در این قسمت از مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه با رابطه ی جنسی شوهرتان را دیوانه ی خودتان کنید.

  • با همسرتان دوش بگیرید.
  • قبل از شام خوردن بر روی رختخواب با همسرتان وقت بگذرانید.
  • از همسر خود بپرسید که چه چیزی را در رابطه ی جنسی دوست دارد و خودتان کار های خلاقانه ای در زمان رابطه ی جنسی انجام دهید.
  • به نوبت خواسته های یکدیگر را ارضا کنید.
  • بعضی از جزئیات خلاقانه را برای رابطه رابطه ی جنسی در نظر داشته باشید مانند: شمع، لباس های سکسی و ….
  • برای رابطه ی جنسی با همسرتان برنامه ریزی کنید زیرا این برنامه ریزی باعث می شود شما و همسرتان قبل از موعد هیجان زده شوید.

بیشتر بخوانید: از کجا بفهمم شوهرم قرص متادون مصرف می کند؟

برنامه هایی برای سفر بچینید

با همسرتان برنامه ی سفر را بچینید و با او به سفر بروید زیرا خارج شدن از فضای بسته ی خانه و فضای معمول به شما این اجازه را می دهد که عادت های همیشگی زندگیتان را ترک کنید همچنین در این سفر ها هیچ کس را با خودتان نبرید تا به راحتی بتوانید در شرایط و مکان های مختلف با همسرتان تنها باشید.

سعی کنید در این نوع سفر ها متفاوت عمل کنید به عنوان مثال اگر همیشه در حال رانندگی هستید در سفر با خودروی شخصی خود به مسافرت نبرید و با هواپیما یا قطار به مسافرت بروید و به جای این که در یک هتل که شبیه خانه باشد اقامت داشته باشید در یک ویلا یا هتل محلی مستقر شوید.

در این سفر سعی کنید بیش تر با یکدیگر حرف بزنید و کار ها و حرف های نوستالژی را تکرار کنید تا یاد آور خاطرات گذشته باشید.

اعصاب خود را کنترل کنید

زمانی که با همسرتان به مشکل بر می خورید از کوره در نروید زیرا در زمان عصبانیت امکان دارد زود قضاوت کرده و یا حرفی به همسرتان بزنید که باعث آزرده شدن او شود و شما بعد از فروکش شدن عصابانیتان آن حرف را از یاد ببرید اما ممکن است همسرتان آن را از یاد نبرد.
همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که افراد عصبانی برای اطرافیانش خسته کننده باشد و همیشه منتظر اعصابانیت شما است و این کار واقعا برای همسرتان زجر آور است.

روش‌های جذب همسر

زمان هایی را فقط برای توجه کردن به همسرتان اختصاص دهید

سعی کنید در روز زمانی را بر توجه کردن به همسرتان کنار بگذارید و سعی کنید در این تایم همدیگر را در آغوش بکشید و حرف بزنید و مشکلات و سختی های زندگی و کار را به یکدیگر بگویید باهم غذا درست کنید، پیاده روی کنید، روی کاناپه با هم معاشقه کنید همچنین یک روز در هفته را به همسرتان اختصاص دهید و فقط در کنار یکدیگر باشید.

نکته: در زمان هایی که برای یکدیگر وقت می گذارید سعی کنید در مورد نگرانی ها و استرس های موجود در کار و زندگی با یکدیگر حرف نزنید اما اگر می خواهید به این کار بپردازید، این کار را در ۲۰ دقیقه انتهایی کارتان بپردازید. بهترین موضوعات برای حرف زدن در این تایم موضوعاتی مانند: آرزو ها، اهداف مشترک، رویا و چیز های خوب است.

بیشتر بخوانید: چرا شوهرم خیانت می کند؟

با همسرتان مغرور نباشید

زمانی که با یک نفر ازدواج می کنید یعنی او را به عنوان همدم و همراه خود انتخاب می کنید در واقع همسر شما، بخشی از وجود شما است و با دوستان و آشنایان فرق دارد به همین دلیل رفتاری که با دیگران می کنید با رفتاری که با همسرتان می کنید باید بسیار متفاوت و بهتر باشد.
با همسر خودتان با غرور حرف نزنید، طوری حرف نزنید که انگار شما از همسر تان بهتر هستید اگر می خواهید اعتماد میانتان را بازسازی کنید باید زمانی که اشتباهی مرتکب می شوید و باعث ناراحتی همسرتان می شوید باید بدون داشتن غرور از او عذر خواهی کنید و دلیل اشتباهتان را به او بگویید و قول دهید که هرگز این اشتباه را مرتکب نخواهید شد.

نکته: اگر خیانت کرده اید و همسرتان فهمیده است از او عذر خواهی کنید و دلیل کارتان را به او بگویید و اگر همسرتان به عذر خواهی شما توجهی نکرد یعنی آماده نیست شما را دوباره دوست داشته باشد.

روش‌های جذب همسر

روش های جذب همسر و عاشق تر کردن آن

در این قسمت از مقاله به شما روش های جذب همسر و نکات ریزی را خواهیم گفت که رعایت کردن آن باعث می شود شما یک رابطه زناشویی بسیار موفقی داشته باشید.

  • سر خود را شلوغ نشان دهید و زمانی که وقت خود را به او اختصاص می دهید همسرتان از شما تشکر خواهد کرد.
  • به ظاهرتان اهمیت دهید و سعی کنید همیشه آراسته باشید.
  • به خاصته های همسرتان احترام بگذارید.
  • در حرف زدن و انتخاب کلمات محتاط باشید.

منبع: https://alirezaniknam.com/how-can-i-drive-my-husband-crazy/

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.