کلبه‌ای بر تن صخره‌ها

کلبه skylodgeمسافرت همیشه در دل خود ماجراجویی و اتفاقات شگرفی به دنبال دارد. اقامت در چادر و اتاقک‌های موقت، گزینه‌هایی هستند که در کنار هتل‌های مجلل قرار می‌گیرند.
به تازگی نوعی کلبه بر فراز کوه ساخته شده که به صورت معلق کنار صخره‌ها قرار می‌گیرد و مسافران و گردشگران ماجراجو برای رسیدن به این کلبه و گذراندن شب داخل آن باید از ارتفاع 400 متری این صخره‌ها به صورت کاملا عمودی بالا بروند. کلبه Skylodge از جنس آلومینیوم و پلی‌‌کربنات، ظاهری شبیه کپسول دارد و در دره مقدس واقع در پرو قرار گرفته است.
برای راحت‌تر بالا رفتن از این صخره‌ها، نردبان‌های قلاب‌مانندی در دل صخره‌ها تعبیه شده که افراد با قرار دادن پا روی آنها می‌توانند با سهولت بیشتری به بالا صعود کنند.
همچنین برای افرادی که تمایلی به صعود به ارتفاع ندارند، گزینه دیگری وجود دارد به‌طوری که با پیاده‌روی و زیگزاگی رفتن به این کلبه معلق دسترسی پیدا کنند. هر 3/7 × 4/2 متر از این کلبه مجهز به چهار تختخواب، ناهارخوری، چراغ‌های خورشیدی و حمام است. کرایه یک شب اقامت در این هتل کپسولی حدود 289 دلار به ازای هر نفر است که هزینه حمل‌ونقل به شهر و برگشت و صبحانه و شام را نیز شامل می‌شود.  برای افرادی که دچار ترس از مکان‌های تنگ و تاریک هستند نیز راه‌حلی در نظر گرفته شده و در قسمت بالایی کلبه، فضای بازی برای نشستن تعبیه شده است.

مطالب پیشنهادی

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نزد مامحفوظ است و منتشر نمی شود.