تقویت قوای جنسی به روش طبیعی

0
(0)

بزرگترین و قدرتمندترین خواسته‌ هر مردی در کره‌ زمین این است که در رابطه‌ جنسی بهترین باشد! با این حال، تعداد زیادی از مردان نمی‌توانند در طول رابطه جنسی عمل عاشقانه‌ای انجام دهند. مردانی که از کمبود قدرت جنسی رنج می‌برند، دچار اختلالات جنسی هستند. آن‌ها اغلب احساس افسردگی می‌کنند زیرا نمی‌توانند نیازهای خود و همسرانشان را برآورده کنند. در طول زمان، این مسئله می‌تواند باعث مشکلات ذهنی و روحی بسیاری شود. در برخی موارد، مردانی که از کمبود قدرت جنسی رنج می‌برند، حتی نمی‌توانند فرزندی داشته باشند.

در این مقاله، برخی نکات مهم بیان شده است که می‌تواند در افزایش قدرت جنسی موثر باشد، بنابراین اگر می‌خواهید در مورد حقایق روابط و روش‌های تقویت قوای جنسی بیشتر بدانید، این مقاله را بخوانید.

برخی نشانه‌های رایج قوای جنسی پایین
مردانی که قدرت جنسی پایینی دارند، دارای نشانه‌های زیر هستند:
– کوتاه بودن مدت ارگاسم
– کافی نبودن نعوذ
– انزال زودرس
– عدم رضایت جنسی
– انجام ندادن رابطه به طور کامل

علت‌های شایع قوای جنسی پایین
عوامل مختلفی باعث قدرت جنسی پایین می‌شوند، از جمله:
– سطح تستوسترون پایین
– سطح استقامت پایین
– بی‌نظمی
– انزال زودرس
– سالخوردگی
– استرس و اضطراب
– بیماری‌های مزمن مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و غیره

کاهش استرس

۱- کاهش استرس
استرس می‌تواند در همه حوزه‌های سلامت از جمله سلامت جنسی، تاثیر منفی بگذارد. بر اساس یک مطالعه در مورد اثرات استرس بر فعالیت جنسی، استرس موجب افزایش ضربان قلب و فشار خون می‌شود و هر دوی آن‌ها به عملکرد جنسی و میل جنسی آسیب می‌رسانند. علاوه بر این، استرس روانشناختی می‌تواند روی نعوظ یا رسیدن به ارگاسم نیز تاثیرگذار باشد. یک راه عالی برای کاهش استرس، ورزش است. بهتر است با شریک زندگی خود صحبت کنید و به او بگویید چه چیزهایی باعث استرس شما می‌شود. علاوه بر این، استرس همچنین می‌تواند باعث عادت‌های بدی مانند سیگار کشیدن یا نوشیدن الکل نیز شود که می‌تواند بر عملکرد جنسی تأثیر منفی داشته باشد. بنابراین، برای افزایش قدرت جنسی ابتدا باید استرس خود را کاهش دهید.

۲- تغییر عادت‌های بد
یکی دیگر از عواملی که می‌تواند قدرت جنسی را افزایش دهد تغییر دادن عادت‌های بد است. سیگار کشیدن و مصرف الکل می‌تواند به عملکرد جنسی آسیب برساند. بر اساس یک تحقیق، محرک‌ها می‌توانند عروق خونی را محدود کنند و با ناتوانی جنسی ارتباط داشته باشند. بنابراین کاهش یا ترک سیگار ممکن است یکی از مهم‌ترین عوامل برای بهبود قدرت جنسی باشد. سعی کنید برای تقویت سلامت جنسی عادت‌های بد را با عادت‌های خوب جایگزین کنید.

۳- دریافت نور خورشید
ملاتونین کمتر به معنی افزایش میل جنسی است. رفتن به بیرون و دریافت نور خورشید می‌تواند به شما کمک کند تا قدرت جنسی خود را افزایش دهید، مخصوصا در طول روزهای زمستانی که بدن، ملاتونین بیشتری تولید می‌کند.

این در واقع یکی از موثرترین روش‌ها برای بهبود قوای جنسی است. ملاتونین هورمونی است که در غدهٔ کوچکی در مغز تولید می‌‌شود. عملکرد این هورمون در انسان به خوبی معلوم نیست، اما به نظر می‌رسد در تنظیم ریتم‌‌های شبانه‌روزی ارتباط داشته باشد.

۴- پیاز
اگر می‌خواهید به طور طبیعی قدرت جنسی خود را بهبود ببخشید، باید در اسرع وقت پیاز مصرف کنید. بر اساس یک تحقیق در مورد پیاز و سلامت جنسی، پیاز ممکن است برای بهبود قدرت جنسی مفید باشد. برای این کار کافی است پیاز سفید را قطعه قطعه کنید و سپس آن‌ها را با کره سرخ کنید. این ترکیب را ۱ قاشق غذا خوری بخورید. از عسل می‌توانید برای طعم بیشتر استفاده کنید. به یاد داشته باشید آن را با معده خالی مصرف کنید. پیاز با قدرت جنسی پایین و انزال زودرس مقابله خواهد کرد.

پیاز

۵- کاه جوی دوسر
بر طبق یک مطالعه در مورد کاه جوی دو سر و مزایای آن برای سلامت جنسی، ثابت شده است که کاه جوی دو سر شبیه یک تونیک عمل می‌کند و در جلوگیری از انزال زودرس، کمک به ناتوانی جنسی، بهبود قدرت جنسی و افزایش میل جنسی موثر است. علاوه بر این می‌تواند در تغذیه سیستم عصبی کمک کند و احساسات لمسی را برای مردان و شرکای آن‌ها راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. بنابراین، اگر می‌خواهید قدرت جنسی و عملکرد جنسی را در خانه بهبود بخشید، مصرف کاه جوی دو سر ممکن است بسیار موثر باشد.

۶- بادام
با توجه به مطالعات انجام گرفته، بادام برای افزایش میل جنسی و حمایت از باروری استفاده می‌شود و همچنین می‌تواند به عنوان تقویت کننده جنسی نیز موثر عمل کند. بادام مانند مارچوبه، حاوی مواد مغذی و مواد معدنی مانند روی، سلنیوم و ویتامین E است که برای افزایش تولید مثل و بهبود سلامت جنسی ضروری است. بر اساس یک مطالعه، مصرف روی می‌تواند به طور موثر به تحریک میل جنسی کمک کند. اگر می‌خواهید نیازهای شریک زندگی خود را برآورده کنید، قطعا بادام یک غذای عالی برای افزایش قدرت جنسی است.

۷- زنجبیل
زنجبیل یکی از بهترین غذاها برای افزایش قدرت جنسی است زیرا می‌تواند کارهای عجیبی انجام دهد. شما باید زنجبیل تازه را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید تا به طور طبیعی قدرت جنسی‌تان افزایش پیدا کند. راز پشت زنجبیل این است که می‌تواند جریان خون را به اندام‌های جنسی افزایش دهد.

۸- وانیل
وانیل قدرت جنسی زیادی را ارائه می‌دهد و توسط Puritans ممنوع شده است. همانطور که بسیاری از افراد می‌دانند، خانواده ارکیده و همچنین گیاهان مرتبط با آن مانند وانیل، برای تقویت قوای جنسی توصیه شده است. برای افزایش قدرت جنسی می‌توانید مواد غذایی‌ای را مصرف کنید که دارای وانیل هستند. در حقیقت، این یکی از بهترین مواد غذایی برای افزایش قدرت جنسی در مردان است.

وانیل
وانیل یکی از بهترین مواد غذایی برای افزایش قوای جنسی در مردان است.

۹- صدف و روغن ماهی
صدف به عنوان یکی از بهترین غذاهای دریایی شناخته شده است. همچنین، یکی از بزرگترین منابع غذایی حاوی روی است که به عنوان یک ماده افزایش دهنده میل جنسی شناخته می‌شود. ماهی‌های چرب مانند شاه‌ ماهی و ماهی قزل آلا دارای مواد مغذی ضروری هستند که قلب را سالم نگه می‌دارند. بنابراین، باید این غذاها را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید تا بتوانید به طور طبیعی قدرت جنسی خود را افزایش دهید.

۱۰- میوه‌های خانواده مرکبات
اگر می‌خواهید قدرت جنسی را به صورت طبیعی و در خانه بهبود بخشید، نباید مرکبات سالم را از دست بدهید. هر عضو از خانواده مرکبات دارای ویتامین C، اسید فولیک و آنتی اکسیدان است. همه این میوه‌ها را باید در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک سالاد عاشقانه از انواع مختلف میوه‌های مرکبات، مانند گریپ فروت، پرتقال و… تهیه کنید.

۱۱- اسفناج
اسفناج سرشار از منیزیم و یکی از بهترین مواد غذایی برای بهبود قدرت جنسی است. مصرف اسفناج به شما کمک می‌کند تا جریان خون را به اندام تناسلی افزایش دهید. به همین ترتیب، برخی سبزیجات دیگر مانند کلم پیچ، کلم بروکلی، کلم، بوک چوی و همچنین منابع غذایی سرشار از فولات برای تقویت جنسی مفید هستند.

۱۲- توت فرنگی
توت فرنگی حاوی آنتی اکسیدان بالایی است که می‌تواند برای قلب انسان مفید باشد. مصرف این میوه می‌تواند به شما کمک کند تا گردش خون را افزایش دهید، افزایش گردش خون برای فعالیت جنسی مردان و زنان مناسب است. علاوه بر این، توت فرنگی منبع خوبی از ویتامین C و آنتی اکسیدان‌ها است که به حفظ تعداد اسپرم‌های بالاتر کمک می‌کند.

توت فرنگی
توت فرنگی برای تقویت قوای جنسی بسیار مفید است.

۱۳- شکلات تلخ
مصرف شکلات تیره باعث افزایش هورمون‌های اندورفین می‌شود که برای قدرت جنسی خوب است و ارتباط بین دو فرد را افزایش می‌دهد. در واقع، شکلات تیره بسیار خوشمزه است و می‌تواند به عنوان یکی از بهترین مواد غذایی برای افزایش قدرت جنسی عمل کند، بنابراین افرادی که در معرض خطر ابتلا به دیابت هستند، می‌توانند از این غذا به خوبی استفاده کنند.

۱۴- دانه‌های چیا
مصرف دانه چیا نیز یکی از بهترین موارد برای افزایش قدرت جنسی است که باعث بهبود رابطه جنسی می‌شود. با توجه به اینکه دانه چیا حاوی کربوهیدرات‌های پیچیده و امگا ۳ می‌باشد، می‌تواند قوای جنسی مردان را افزایش دهد. شما می‌توانید دانه چیا را به طور مستقیم بخورید و یا آن‌ها را با ترکیبات عالی مصرف کنید.

۱۵- آجیل
برای افزایش قدرت جنسی کافی است برای صبحانه چند قاشق غذاخوری آجیل مصرف کنید یا مقداری آجیل به سالاد یا دسر خود اضافه کنید. آجیل از جمله گردو، بادام، فندق و… سرشار از L-arggine است که در بدن به اکسید نیتریک تبدیل می‌شوند و به عنوان یک تقویت کننده جنسی شناخته می‌شود. در واقع، آجیل یکی از بهترین نکات در مورد بهبود قدرت جنسی است که باید به آن توجه کنید.

۱۶- شراب قرمز
نوشیدن شراب قرمز برای میل جنسی خوب است، اما اعتدال کلید آن است. بر اساس یک مطالعه، مردانی که هر روز ۲ لیوان شراب قرمز مصرف می‌کنند، ممکن است میل جنسی بیشتری نسبت به مردانی داشته باشند که نوشیدنی‌های دیگر مصرف می‌کنند. در واقع، این نیز یکی از مهم‌ترین نکات در مورد بهبود قدرت جنسی است که باید آن را امتحان کنید. اگر نمی‌خواهید به بدن و عملکرد جنسی خود آسیب برسانید باید آن را در حد اعتدال مصرف کنید.

۱۷- آروگولا
آروگولا به عنوان یک تقویت کننده و تحریک کننده جنسی مورد استفاده قرار گرفته است و مصرف بیشتر این غذا برای بهبود قدرت جنسی ضروری است. این قدرت ممکن است از این واقعیت ناشی شود که آرگولا می‌تواند از جذب برخی آلاینده‌های محیط زیست جلوگیری کند، زیرا برخی از آن‌ها ممکن است اثرات منفی بر میل جنسی داشته باشند.

۱۸- تخم مرغ
بسیاری از مردم جهان به دلایل خاصی عاشق تخم‌مرغ هستند. آن‌ها غنی از ویتامین B5، B6 هستند که می‌توانند به کاهش استرس و کاهش سطح هورمون کمک کنند و باعث افزایش قدرت جنسی شوند.

تخم مرغ

۱۹- گوشت گوسفند
عامل دیگری که ممکن است در بهبود قدرت جنسی نقش داشته باشد مصرف بیشتر گوشت کبابی است. گوشت گاو کبابی یک منبع خوب از روی است. اگر می‌خواهید این غذا را برای افزایش قدرت جنسی خود مصرف کنید، نوع کم چربی آن را انتخاب کنید که فقط شامل ۱۰ میلی‌گرم روی در هر ۱۰۰ گرم غذا می‌شود.

۲۰- سیب زمینی شیرین
اگر می‌خواهید قدرت جنسی خود را به طور طبیعی افزایش دهید سیب زمینی شیرین را امتحان کنید. مصرف سیب زمینی می‌تواند به بهبود رابطه جنسی کمک کند. هنگامی که بتا کاروتن موجود در سیب زمینی در بدن به ویتامین A تبدیل می‌شود باعث تقویت جنسی می شود.

۲۱- خرچنگ
خرچنگ منبع خوبی از مس، پروتئین، روی و سلنیوم است. همانطور که قبلا ذکر شد، روی برای افزایش سطح تستوسترون مهم است، بنابراین با میل جنسی سالم همراه است. علاوه بر این، خرچنگ حاوی فسفر است که می‌تواند به طور طبیعی به افزایش قدرت جنسی کمک کند. علاوه بر این، می‌تواند باعث افزایش حساسیت در اندام‌های جنسی شود. اگر به دنبال پیدا کردن یک راه طبیعی برای بهبود قدرت جنسی هستید خرچنگ را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید و از تمام مزایای سلامتی از جمله سلامت جنسی بهره ببرید.

۲۲- توجه به شریک زندگی
توجه به شریک زندگی، نه تنها رابطه جنسی را جذاب‌تر می‌کند، بلکه باعث آرامش بیشتر هم می‌شود. صحبت کردن با شریک زندگی می‌تواند به کاهش هر‌گونه نگرانی کمک کند. در واقع، توجه به شریک زندگی یک نکته بسیار مهم در مورد بهبود قدرت جنسی است، بنابراین اگر می‌خواهید از زندگی جنسی خود لذت ببرید، نباید از این عامل چشم پوشی کنید.

توجه به شریک زندگی

۲۳- نداشتن رابطه جنسی هر روزه
داشتن رابطه جنسی هر‌روزه می تواند شما را خسته کند و منجر به کاهش میل جنسی‌تان شود. برای مقابله با این مسئله، در رابطه جنسی خود فاصله زمانی ۱-۲ روز را حفظ کنید. در واقع، این یکی از راهنمایی‌های موثر در مورد ارتقاء قوای جنسی است.

۲۴- انجام موقعیت‌های جنسی مختلف
برای افزایش قدرت جنسی باید سعی کنید موقعیت‌های جنسی مختلفی را امتحان کنید و نیازهای شریک زندگی‌تان را نیز تامین کنید. اگر همیشه در یک شرایط مشابه قرار بگیرید، ممکن است احساس خستگی و تکراری بودن به شما دست دهد. موقعیت‌های مختلف می‌تواند به بهبود سلامت جنسی کمک کند.

۲۵- نداشتن استمناء
یکی دیگر از عواملی که ممکن است در قدرت جنسی تاثیر گذار باشد خودارضایی است. اگرچه استمناء می‌تواند برای بهبود طول عمر مفید باشد، اما نحوه استمنا می‌تواند نتایج ناخواسته‌ای ایجاد کند.

۲۶- مکمل‌های گیاهی جنسی
این نکته آخرین و مهمترین نکته در مورد بهبود قدرت جنسی است، برای افزایش قدرت جنسی می‌توانید از مکمل‌های گیاهی جنسی استفاده کنید. در صورتی که شرایط زیر را دارید، ممکن است به مکمل‌های گیاهی نیاز داشته باشید:
– فشار خون بالا یا دیابت دارید
– بیماری‌های مزمن دارید
– هیچ یک از نکات بالا موثر عمل نمی‌کند، حتی پس از اینکه آن‌ها را به طور مداوم و در مدت زمان طولانی اعمال کردید.

مطالب مرتبط:
دلایل زیباتر شدن زنان بعد از رابطۀ جنسی

خانم ها در حین رابطه جنسی به چه چیزی فکر می کنند؟

مراقب رویاها و فانتزی های جنسی نامتعارف باشید

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

امتیاز مطلب 0 / 5. تعداد رای دهندگان: 0

تاکنون کسی رأی نداده است! اولین کسی باشید که به این مطلب رای می‌دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.