نکاتی برای جذاب کردن دکوراسیون سفید

دکوراسیون داخلی منزل برای همه افراد اهمیت دارد و باعث نشاط و شادمانی اعضاء خانه می شود. امروزه در طراحی دکوراسیون منازل از سبک های مدرن و زیبا استفاده می شود که رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ ها در سبک مدرن است.

طراحی دکوراسیون سفید برای خانه های لوکس نیازمند دقت و توجه است، دکوراسیون داخلی با استفاده از رنگ سفید می تواند برای همه افراد ایده آل و مناسب باشد. افراد بسیاری عاشق دکوراسیون سفید رنگ هستند و این رنگ را به انتخاب رنگ‌های دیگرترجیح می‌دهند. اما اگر رنگ سفید با رنگ‌های دیگری در دکوراسیون همراه نشود خانه بی‌روح و سرد می‌شود. اتاق پذیرایی سفید علاوه بر روشنایی، شادابی و جذابیت، قابلیت ایجاد هارمونی مناسب با انواع رنگ‌های سرد، گرم و خنثی را دارد که امتیاز ویژه‌ای به حساب می‌آید. استفاده از رنگ سفید برای همه فضا‌ها مناسب است و می‌توان گفت انتخاب بسیار مناسبی برای رنگ دیوارهاست. همچنین رنگ سفید معجزه خانه‌ها و فضاهای داخلی کوچک است. چون با درخشش خود می‌تواند خانه کوچک شما را بزرگ‌تر جلوه دهد.

جزئیات رنگی
اولین ایده برای ایجاد روح در دکوراسیون سفید استفاده از جزییات رنگی در فضای دکوراسیون است، این جزییات رنگی می تواند کوسن، تابلو، پوف و یا حتی پتوهای رنگی متناسب با فضای دکوراسیون باشد و روح تازه ای در فضای دکوراسیون سفید ایجاد نماید. با کمترین هزینه می‌توانید دکوراسیون سفید منزل‌تان را از سردی نجات دهید و یک دکوراسیون جذاب‌تر بسازید. می‌توانید از پرده‌های رنگی به جای پرده‌های سفید استفاده کنید و رنگ پرده را با فرش ست کنید مثلاً اگر رنگ فرش‌تان سرمه‌ای است از پرده یاسی یا آبی استفاده کنید. استفاده از چند بافت مختلف در فضای دکوراسیون سفید به سادگی می تواند روح تازه ای به دکوراسیون داخلی منزلتان ببخشد، این بافت ها می تواند ترکیب حرفه ای از بافت های موجود در طبیعت باشد که به ظاهر دکوراسیون جلوه ی ویژه ای می بخشد و تعادل را در آن برقرار می سازد.

استفاده از انواع رنگ
اتاق پذیرایی سفید رنگ خود را با مبل‌های سیاه به محیطی سیاه و سفید و جذاب تبدیل کنید و یا با استفاده از رنگ سبز و آبی دکوراسیون اتاق پذیرایی سفید خود را جذاب و پرهیجان نمایید. رنگ‌های بنفش و قرمز نیز در کنار رنگ سفید می‌توانند محیطی پرانرژی به شما هدیه دهند. استفاده از کفپوش تیره در دکوراسیون سفید می‌تواند اتاق را بزرگتر جلوه دهد ضمن اینکه رنگ سفید به نورپردازی اتاق پذیرایی نیز کمک می‌کند.

استفاده از نور های رنگی
با استفاده از چراغ های رنگی و نور پردازی مناسب به سادگی می توانید فضای دکوراسیون سفید خود را از حالت مرده خارج کنید و روح تازه ای به آن ببخشید. در انتخاب رنگ نورها دقت کنید که با سبک و رنگ کلی دکوراسیون هماهنگ باشد تا زیبایی چشمگیرتری در دکوراسیون ایجاد نماید.

اضافه کردن کتاب
از جادوی کتاب برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنید و چیدمان ویژه ای با استفاده از کتاب های رنگارنگ برای دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید و روح تازه ای به دکوراسیون سفید خود ببخشید.

غافل نشدن از معجزه گیاهان
برای همه حس طبیعت و حضور آن در زندگی بسیار پراهمیت است، اما در زندگی‌های آپارتمانی امروزی داشتن یک فضای سبز به‌دلیل کمبود فضا بسیار کم رنگ شده است، بالکن‌ها فضای چندانی برای گل و گیاه ندارند. گل‌ها و گیاهان را فراموش نکنید زیرا آنها موجب روح بخشیدن به منزلتان می‌شوند. برگ‌های سبز گیاهان در مقابل دیوار‌های سفید بسیار به چشم می‌آید و هارمونی زیبایی ایجاد می‌کند. می‌توانید یکی از دیوار‌های سفید را با انواع گیاهان سبز بیارایید.

بیشتر بخوانید:
دکوراسیون آشپزخانه با چیدمان سفید

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید

دکوراسیون اتاق خواب در فصل بهار

تأثیر رنگ بر دکوراسیون

منبع: مجله ایران بانو

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.