نوه‌ دیگرم هم مثل لیونل مسی است

پدربزرگ مادری لیونل مسی اعلام کرد که نوه دیگری دارد که مثل لیونل مسی بازی می‌کند. او اعلام کرده که این نوه‌اش ۱۳ سال سن دارد و برادر ماکسیمیلیانو و امانوئل بیانکوچی است.

پدربزرگ مسی دراین باره به رادیو میتره گفت: «یک نوه دیگری دارم که فرزند یکی دیگر از دخترهایم است. او برادر دو پسری است که در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می‌کنند. این پسر ۳ ساله مثل مسی بازی می‌کند.»

این پسر ۱۳ ساله برونو بیانکوچی نام دارد که در حال حاضر در تیم‌های پایه‌ای رناتو سسارینی در روساریوی آرژانتین بازی می‌کند. هر دو برادر برونو، در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می‌کنند. ماکسیمیلیانو در کلوب الیمپیکوی پاراگوئه بازی می‌کند و امانوئل در ایندپندینته د کمپو گرانده بازی می‌کند.

پدربزرگ مسی ادامه داد: «دو نوه دیگرم که در پاراگوئه بازی می‌کنند هم قهرمان هستند. من می‌خواهم که هر سه نوه‌هایم موفق باشد. یک نوه کوچکتر دارم که ۱۳ ساله است ولی باید ببینید که چطور بازی می‌کند: فوتبال او مثل لیونل است.»

البتته او در ادامه یادآوری کرد که شاید الان زمان مناسبی نباشد تا او فوتبال آرژآنتین را ترک کند: «می‌ترسم که او هم مثل لیو شود: او را به اروپا ببرند ولی او خیلی به مادرش وابسته است.»

پدربزرگ مسی در بخش پایانی صحبت‌هایش در مورد دوران کودکی لیونل هم صحبت کرد و گفت: «زمانی که لیو ۵ یا ۶ سال سن داشت، فوق العاده بازی می‌کرد. مردمی که با دوچرخه یا اتومبیل درحال تردد بودند می‌ایستادند تا بازی مسی را ببینند. مسی اصلا برای فوتبال به دنیا آمده است.»

لیونل مسی مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا با گلهایی که در بازی مقابل میلان ایتالیا در چارچوب دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سال ۲۰۱۲ به ثمر رساند، عنوان بهترین گلزن تمام دوره‌های این لیگ را از آن خود کرد.

منبع: گل

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.