شسته نشدن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی ال جی؛ آی پی امداد با یک شوینده نجاتم داد!

  • عه زن داداش این ظرف‌ها که تمیز شسته نشده!

واقعا بعد از یک روز کامل تلاش برای برگزاری مهمانی آن شب، شنیدن این حرف آخرین چیزی بود که دل من در آن لحظه می‌خواست. این جمله را زمانی خواهر شوهرم گفت که به امید شسته شدن کل ظرف‌های مهمانی، در ماشین ظرفشویی را باز کرده بود و انگار نه انگار که ظرف‌ها شسته شده‌اند؛ هنوز کثیف بودند. تقریبا تمامی لوازم خانه‌ی من از برند لوازم خانگی ال جی است و این اتفاق برای من عجیب بود. با خود گفتم شاید خواهرشوهرم درست ماشین ظرفشویی را روشن نکرده است.

مهمانی آن شب گذشت و روز بعد دوباره امتحان کردم. مشکل همچنان سر جای خود باقی مانده بود و ظرف‌ها کثیف بودند.

با وجود یک دوقلو در خانه، ماشین ظرفشویی دست راست کمکی من است و واقعا خراب شدنش دردسر ایجاد می‌کرد. بعد از کمی فکر کردن یادم آمد در اینستاگرام یک پیج تعمیراتی ذخیره کرده بودم. بعد از کمی جستجو پیدایش کردم: آی پی امداد.

به ادمین آن‌ها پیام داده و مشکلم را شرح دادم. ادمین شماره‌ی من را گرفت و قرار شد تیم پشتیبانی آن‌ها با من تماس بگیرد. انتظار داشتم همان روز به زنگ بزنند اما فردا تماس گرفتند که در این موضوع کمی توذوق‌ زننده بود اما به هرحال من فقط دنبال یک تعمیرکار مطمئن برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بودم.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اینستاگرام آی پی امداد

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با چند سوال ساده!

پشتیبان آی پی امداد چند سوال تخصصی از من پرسید و قرار شد یکی از تعمیرکاران در همان روز به خانه ما مراجعه کند. در زمان مورد انتظار تعمیرکار آمد. بعد از بررسی چندین عامل مثل درجه آب، مخزن مواد شوینده و فیلتر ظرفشویی از من پرسید از چه مواد شوینده‌ای استفاده می‌کنم؟ وقتی به او مواد شوینده را نشان دادم، گفت که این مواد چندان باکیفیت نیستند و در طولانی مدت، علاوه بر کثیف شستن ظرف‌ها، به ماشین ظرفشویی ال جی آسیب هم می‌زنند. تعمیرکار آی پی امداد مقداری مواد شوینده باکیفیت در مخزن ماشین ظرفشویی ریخت و آن را روشن کرد. حق با تعمیرکار بود. ظرف‌ها تمیز شده بودند!

از طرفی هم خوشحال بودم که با هزینه‌ی خیلی کم مشکل حل شده است، هم خودم را سرزنش می‌کردم چرا این همه مدت به این نکته خودم توجه نکرده بودم. اما برایم جالب بود تعمیرکار بدون آنکه وقت را صرف کارهای دیگر بکند و خرج روی دست من بگذارد (این اتفاق برای خواهرم افتاده بود)، با بررسی چند نکته ساده ولی مهم، مشکل را فهمیده بود.

تعمیرکار آی پی امداد؛ حرفه‌ای‌ با سرعت و دقت

اعتماد برای اولین بار؛ تجربه رضایت ‌بخش از آی پی امداد

من برای اولین بار به آی پی امداد، بدون تجربه قبلی یا حتی مراجعه به سایت آن‌ها، اعتماد کردم و پشیمان نشدم. رفتار آن‌ها حرفه‌ای بود و به داد من رسیدند. شاید تنها موردی که ترجیح می‌دادم بهتر می‌شد، سرعت تماس پشتیبانی بود. به هر حال این تجربه‌ را برای شما می‌نویسم تا اگر روزی دچار مشکل شدید و لوازم خانگی ال جی شما خراب شد و یا نیاز به تعمیرات داشتید، همانطور که آی پی امداد من را نجات داد، شما هم نجات پیدا کنید. اینم آدرس سایت آی پی امداد: ipemdad.com

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.