خرید دوچرخه ۲۴، مناسب برای سنین ۹ تا ۱۳ سال + عکس ویژه

دوچرخه ۲۴

دوچرخه ۲۴ چیست؟ یک دوچرخه ای با چرخ هایی به قطر ۲۴ اینچ که برای ره سنی نوجوان طراحی و تولید میشود. دوچرخه ۲۴ در طبقه بندی دوچرخه ها یک دوچرخه بچگانه بحساب می آید اما بعضی بزرگسالان با قد بسیار کوتاه نیز می توانند سوار آنها بشوند. به طور کل ۴ نوع دوچرخه ۲۴ داریم، اول دوچرخه ۲۴ کوهستان، دوم دوچرخه ۲۴ کورسی، دوچرخه ۲۴ شهری و دوچرخه ۲۴ دو منظوره. دوچرخه ۲۴ تقریبا پرفروش ترین سایز در رده سنی کودک و نوجوان است که بسیار محبوب به شمار می آید. اصولا این سایز دوچرخه سر آغازی برای شکال گیری تفکر حرفه ای برای دوچرخه سواری به شمار می آید بنابراین باید با دقت و حساسیت خاصی انتخاب و خریداری شود.

خرید دوچرخه ۲۴

قیمت دوچرخه ۲۴

قیمت دوچرخه ۲۴ مثل دیگر دوچرخه ها، با توجه به معیارهای مختلفی محاسبه می شود و تحت تاثیر فقط سایز آن نیست. یکی از عواملی که بر روی قیمت دوچرخه ۲۴ تاثیر گذار است نوع طراحی آن می باشد که برای استفاده شهری، کوهستان یا کورسی تولید شده است ! دوچرخه ۲۴ کوهستان یک دوچرخه پیشرفته است که برای بچه های ۹ تا ۱۳ سال مناسب است. قیمت دوچرخه ۲۴ کوهستان تحت اشعاع ویژگی های یک دوچرخه کوهستان سایز ۲۶ یا ۲۹ مثل سیستم دنده و ترمز بالاست. این دوچرخه ها زمینه ساز یک تفریح به یاد ماندنی برای فرزندتان می شوند زیرا پرداختن به گشت و گذار در محیط خارج از شهر آن هم در کنار پدر و مادر مثل به وقوع پیوستن یک رویاست. قیمت دوچرخه شهری ۲۴ به ترتیب بعد از کورسی و دومنظوره از تمام انوع دیگر کم تر است. البته توجه داشته باشید که این مقایسه فقط بین تولیدات یک برند صدق می کند و ممکن است از برندی به برند دیگر متفاوت باشد. مثلا دوچرخه های ۲۴ شهری جاینت از دوچرخه ۲۴ کوهستان ۲۴ جاینت ارزان قیمت تر است. نکته بعد اینکه این مسئله کلی است. فاکتورهای بسیار مهم دیگری نیز وجود دارند که نقش مهمی در تعیین قیمت دوچرخه ۲۴ ایفا می کنند. مثلا جنس بدنه و یا برند قطعات که تاثیر مسقیم بر قیمت دوچرخه ۲۴ دارند. قطعا دوچرخه های استیل از دوچرخه های آلومینیوم ارزانتر هستند در حالیکه کربن و تیتانیوم گران ترین هستند. قطعات سیستم دنده شیمانو قطعا از برندهای چینی گرانتر است، یا ترمز دیسک هیدرولیک نسبت به ترمز دیسک مکانیک و ترمز ویبریک قیمت بالاتری دارد. در نهایت باید گفت که قیمت دوچرخه ۲۴ با توجه به موارد بالا تعیین خواهد شد.

مهم ترین مشخصات دوچرخه ۲۴

بطور کلی از جمله مهمترین ویژگیهای یک دوچرخه ۲۴ میتوان به طراحی دقیق و استاندارد اشاره کرد، فراهم کردن محصولی با کیفیت و استاندارد برای کودک و نوجوان از مهمترین مشخصات دوچرخه ۲۴ است. یک دوچرخه ۲۴ برای کودکان زیادی با بازه قدی گسترده مناسب است. نکته قابل توجه قرارگیری قطعات پیچیده تر مثل کمک فنر، سیستم دنده و سیستم ترمز در این دسته دوچرخه هاست. جدایی از دوچرخه های بچگانه نیز کم کم در این رده شروع می شود که در بین مهم ترین مشخصات دوچرخه ۲۴ است. حالت درست نشستن صحیح یکی دیگر از مهم ترین مشخصات دوچرخه ۲۴ است که باعث می شود کودک شما با اعتماد بنفس روی دوچرخه خود بنشیند و سلامت آنها در هنگام دوچرخه سواری تضمین شود. مورد دیگری که در زمره مهمترین مشخصات یک دوچرخه ۲۴ است قطعات بکار رفته در سیستم دنده، سیستم ترمز، دوشاخ و…. است که نقش اساسی در تعیین کیفیت دوچرخه و نوع سواری آن دارد. همواره قطعات بکاررفته از برندهای معتبر مثل شیمانو، کندا، زووم و…. یک آرامش خاطر به لحاظ کیفی برای خریدار ایجاد میکنند از جمله دیگر مشخصات دوچرخه ۲۴ شامل ویژگی های دوچرخه کوهستان، شهری، دومنظوره و کورسی نیز می شوند. همانطور که احتمالا آگاه هستید شاخص inseam فاصله بین مچ پا تا قسمت داخلی ران است. زین در دوچرخه ۲۴ دو تا سه اینچ از inseam بالاتر قرار گرفته است که با افزایش انعطاف از فشار به زانو جلوگیری می کند.

خرید اینترنتی دوچرخه ۲۴

صورت گرفتن خرید های گوناگون در فضای اینترنت ثمره پیشرفت فزاینده تکنولوژی است، پیشرفتی که شامل آنلاین شاپ های دوچرخه نیز می شود. بر حزر باشید که باید با آمادگی به خرید اینترنتی دوچرخه ۲۴ بپردازید. به این صورت که از قبل نوع، برند و مدل دوچرخه دلخواهتان را انتخاب کنید. این سبب می شود که در میان ده ها برند و مدل گیج نشده و با آگاهی دوچرخه مناسبتان را برگزینید.

خرید اینترنتی دوچرخه ۲۴ معایب و مزایایی دارد که تنها در صورت آگاهی از آنها، یک خرید لذت بخش صورت میگیرد. هر دوچرخه دوست حق دارد با آگاهی از این مسائل به خرید اینترنتی دوچرخه ۲۴ بپردازد.

مزایا

  1. در فضای اینترنت با چندین فروشگاه آنلاین روبرو هستید. همه اینها روی هم تنوعی بی نظیر به شما ارائه می کند که به سختی در یک فروشگاه واقعی یافت می شود.
  2. بهترین قیمت ها و تخفیف ها در فروشگاه های اینترنتی پیدا می شوند. فرصت هایی که به ندرت در دنیای واقعی گیر می آیند.
  3. مجبور به خروج از منزل نیستید. چه کسی دلش میخواهد در هوای آلوده، خیابان های شلوغ و ترافیک سنگین پایش را از خانه بیرون بگذارد؟

معایب

  1. امکان امتحان دوچرخه وجود ندارد، باید به ندای درونی خود اتکا کنید.
  2. امکان اشتباه هنگام حمل، ارسال یا سفارش چه توسط فروشنده، چه توسط خریدار وجود دارد.
  3. ممکن است که در تله افراد سود جو بیفتید و قربانی جرائم سایبری بشوید.

شایان ذکر است که به ثبت خرید در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ اینچنین ایراداتی وارد نیست. این فروشگاه اینترنتی در حمل و تحویل کالا با احتیاط عمل می کند، معتبر است و در صورت عدم رضایت شرایط تعویض را فراهم کرده است.

قیمت دوچرخه ۲۴

بهترین دوچرخه های ۲۴

دوچرخه ۲۴ توسط تقریبا تمام برندها تولید می شود. اما محصول هر برند، کیفیت متمایزی دارد زیرا ساخت و منتاژ دوچرخه ها را به روش اختصاصی خود انجام می دهند. بهترین دوچرخه ۲۴ توسط چند غول اصلی صنعت دوچرخه سازی ساخته می شود.

جاینت

بدون شک جاینت بعنوان بزرگترین تولید کننده دوچرخه در دنیا بهترین دوچرخه ها از جمله دوچرخه ۲۴ را به بازار عرضه می دارد. دوچرخه های جاینت به قدرت بالا در عین حال کم بودن وزن میان علاقمندان محبوب است. مهندسین در جاینت همواره به توسعه محصولات خود می اندیشند که به سبب آن تکنولوژی های مدرن را ابداع می کنند.

المپیا

برند المپیا قدیمی ترین برند دوچرخه در بازار ایران است، برندی که بعد از دهه ها حضور مقام خود را در میان برندهای دیگر استوار ساخته و حالا پرفروش ترین برند دوچرخه در بازار ایران است. المپیا دوچرخه های ۲۴ خود را با بدنه هایی از آلومینیوم یا کربن می سازد، همچنین از قطعات شیمانو در ساختار خود استفاده می کند. این برند بر خلاف کیفیت خارق‌العاده قیمت مناسبی دارد که محبوبیت آنرا چند برابر می کند.

فروش دوچرخه ۲۴

مشتریان دوچرخه ۲۴ بیشتر کودک و نوجوان خواهند بود، پس یک فروشنده باید سطح توضیح خود را به اندازه فهم یک کودک نگه دارد. فروش دوچرخه ۲۴ به همین دلیل حساسیت ویژه ای دارد، اینکه کودک هم باید مخاطب قرار گیرد و در فرآیند خرید نقش داشته باشد. فروش دوچرخه ۲۴ زمانی موفق است که فروشنده هم والدین، هم کودک را در حیطه توجه قرار دهند. اینگونه فروش فقط از شخصی متخصص و کار بلد با روابط عمومی بالا بر می آید، پس به خاطر اعتبار فروشگاه خودتان هم که شده، در استخدام پرسنل دقت به خرج دهید. فراموش نکنید که شناسایی و تایید سایز از حیاتی ترین مراحل در فروش دوچرخه ۲۴ است. این یک لحظه سرنوشت ساز برای کودک یا نوجوان است. سرنوشتی که با دستان شما رقم میخورد.

امتیاز دهید: post
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.